Апочемучка• 25 июля 2018
Складне видалення 8 зуба
Привіт...
Видаляли мені "лежачі" 8мі зуби, які були всередині десни, навіть не прорізалися. Видалення було складне... Робили під місцевою анестезією. Розріз, сверлили кістку щоб його достати. Наложили шви. Через 10днів шви зняли. Зашивало важко, перших тижня 2-3 дуже мучилась... Ангіна гнойна підключалась. А тепер вже йде 3й місяць після операції, а дирка ще не затянулась.... Скільки вона буде затягуватися???
Тётушка Лошадь• 25 июля 2018
Мне делали под общим наркозом 2раза. Челюсть крутила на погоду пару лет. Через 3-4 года кость заросла
Апочемучка
• 25 июля 2018
Ответ дляЯ такая боевая
антибиотик пили? мне резали десну но не шили, лунка долго была потом
Пила... За місяць 5... Не могли вилікувати. Імунітету нуль
Апочемучка
• 25 июля 2018
Ответ дляМимоПробегала
до полугода. ничего страшного
Я вже почала переживати.. бо читала на форумах що місяць-2 і все затягується. а в мене ще така диряка глибока(((
Апочемучка
• 25 июля 2018
Ответ дляТётушка Лошадь
Швы наложили из кетгута
Нитку звичайну... Потім знімали їх
Апочемучка
• 25 июля 2018
Ответ дляЯ такая боевая
А як це не шили?
Пушкининиана• 25 июля 2018
Если переживаете то сходите к хирургу, который удалял. У меня было не сложное удаление 8к, все 4 удалила за месяц, все затягиваются по-разному.
Апочемучка
• 25 июля 2018
Ответ дляПушкининиана
Та він каже що в кожного по різному затягується і точну цифру не називає
Беговая дорожка для носа• 25 июля 2018
Ответ дляАпочемучка
правильно каже: я удаляла три зліва і два справа, права сторона зажила швидко і без проблем, а ліву ще ращ через три тижні різали і чистили, бо не гоїлося ніяк
НеКонец-Света• 25 июля 2018
у меня 3 не прорезались, после каждого антибиотик пила 5 дней, плохо было ровно неделю, даже после перелома сама лунка примерно дней через болеть перестала, но последний раз антибиотик кололи. возможно и вам эффективнее будет проколоть
Пушкининиана• 25 июля 2018
Ответ дляАпочемучка
Так и есть. Если нет воспаления то надо просто подождать.