Аноним_1466• 25 июля 2018

Бійка з сусідкою

Мій чоловік рік тому зрадив мене з сусідкою по тамбуру,а дізналась я про це тільки сьогодні коли побачила їх переписку у вк.Прошу моральної підтримки бо дуже боляче
Капризуля• 26 июля 2018
бажаю знайти вам чоловiка, котрий буде дiйсно вас любити та цiнувати!
Любовь Калистратовна• 26 июля 2018
Ответ дляАноним_1466
Він не питав де я дізналась про це.Я просто сказала що знаю про його зраду з тіткою Інною.Все.Я не пішла до сусідки тому що не бачу сенсу,все одно не зможу надалі після цього з ним жити.Я не хочу витрачати свій час на життя зі зрадником.Дай Боже,зустріну нормального чоловіка.
ТІТКОЮ? Тю автор, відкривайте шампанське і тіштеся що не змарнували своє життя на таке чмо бридке, ще й неадеквтне, 25років молода дівчина все життя попереду, щастя ваше що не одружились і дітей не народили, у вас все попереду!
Сметчица• 26 июля 2018
Ответ дляatrorubens
Автор, это случайно не Ваш тамбур мешает лифту работать?
Нет, это тамбур моих соседей, не путайте темы!
Аноним_1457• 26 июля 2018
Ответ дляОдноклассница
Водичкой дождевой их облейте.
Вам 50 мл. как раз хватит.
окропите
Злюка-закусюка• 26 июля 2018
Ответ дляКапризуля
квартира ваша? ще не думали про те, як жити поряд з сусiдкою, котра … я б не змогла жити далi поряд з людиною, до котру настiльки зневажаю..
пусть та курва сама съезжает)).
Томатико• 26 июля 2018
Боже, как скучно я живу
Говорящая галограмма Чингисхана.• 26 июля 2018
Ответ дляАноним_1466
Усе погане вже позаду.Вночі брат виніс його речі,чоловік просив пробачення,але я не звертала га це уваги.Схопив мене за за руку так,що залишився слід..Добре що брат був рядом і захистив
держитесь