Аноним Первый• 16 августа 2018
хто вакцинував своїх дітей вакциною Превенар13
хто вакцинував дітей від пневмококу і менінгококу і якими вакцинами?
Превенар13 є в Україні від пневмококу, а менактри немає від менінгококу. і якщо вакцинували, то як діти переносили дані вакцини?
Админко• 16 августа 2018
Делали превенар-13 в 4-5-6 мес и в полтора года.Одновременно с инфанрикс гекса. Переносится легко, на месте укола даже покраснения не было.
Не было бронхитов,пневмонии и т.д.В больнице не лежали ни разу.
Думаю эффективная вакцина.
Менактру не делали, не было в наличии.
Дочке 5,5 лет сейчас.
Думаю эффективная вакцина.
Менактру не делали, не было в наличии.
Дочке 5,5 лет сейчас.
Печенюшка• 16 августа 2018
робила превенар і нейсвак від менінгококів, перенесли дуже добре, без жодних реакцій
Аноним Первый
• 16 августа 2018
Ответ дляАдминко
Думаю эффективная вакцина.
Менактру не делали, не было в наличии.
Дочке 5,5 лет сейчас.
Думаю эффективная вакцина.
Менактру не делали, не было в наличии.
Дочке 5,5 лет сейчас.
дякую, що відписалися. донечці скоро6 років, їй Превенар13 треба колоти одноразово, хочу також разом із плановими робити.
Аноним Первый
• 16 августа 2018
Ответ дляПеченюшка
нейсвак одноразово кололи, у якому віці?
С перепою• 16 августа 2018
Старшей делала после 3-х Превенар 13 единоразово.
Младшему делала 2 раза до года.
Оба ребенка перенесли хорошо
Младшему делала 2 раза до года.
Оба ребенка перенесли хорошо