Аннуитет• 31 августа 2018
Минобразования нас осчастливило!
Честно стырила с фейсбука, чтоб поднять настроение сарказмом перед 1 сентября)
Нарешті! Нарешті! Нарешті!
Міністерство освіти зробило те, чого ми чекали від них 8000 років та 967 днів. Це перемога перемог та якесь таке чудо, завдяки якому можна повірити, що Бог є і він нарешті став до нас прихильним.
Міністество освіти і науки України нарешті постановило припинити катувати школярів та дати їм спокійно навчатися, а не займатися відвертою, відсталою хєрньой.
Тож! Згідно з наказом:
1. Учням не будуть знижувати оцінки за "неправильний" відступ кількості клітинок та рядків. (Вже в цьому місці можете починати плакати від щастя)
2. Знято оцінювання каліграфії, залишено лише вимогу, що письмо має бути охайним та розбірливим. (Нарешті нові Тараси Шевченки та Михайли Коцюбинські більше не будуть отримувати незадовільні оцінки тільки тому, що їх вірші та оповідання оформлені неестетично)
3. Вилучено вимоги та критерії щодо підписання зошитів. (Тут можете відкривати пляшку елітного алкоголю та дзвонити друзям та однокласникам)
4. Оцінювання – це конфіденційна інформація, яка стосується лише вчителя, дитини та її батьків. Тобто за оцінки перестануть соромити на батьківських зборах. (Покличте свою дитину, поцілуйте – нарешті ви всі в безпеці)
5. Наявність охайних виправлень, здійснених самою дитиною, не впливає на зниження балу за роботу. (Господи, це просто оргазм, реально оргазм! Нарешті дитині не будуть нав´язувати думку, що виправлення своїх помилок – це безглузда трата часу, бо виправляй, не виправляй – все одно не отримаєш задовільну оцінку! Скасування цієї дурні має стати національним святом)
6. Канікули та свята школярі будуть проводити без домашніх завдань. (Тут пан Міністр еміграції хреститься, починає дивитися в небо, вишукуючи там за хмарами сивого Бога)
Дуже круто! Дякуюємо людям, що проштовхнули ці ініціативи!
Але головне, щоб тепер якомога більше батьків та дітей дізналися про свої права та змогли ввічливо пояснити вчителям, що будуть сперечатися, що починається нова ера в освіті без совкового тупізму у деталях. Деталях, що потім впливають на долі поколінь.
Ура!
Нарешті! Нарешті! Нарешті!
Тож! Згідно з наказом:
Ура!
Аноним_1482• 31 августа 2018
Ага, так сразу все и сделаю.
Как было, так и останется. Учителя к таким пременам не готовы.
Ромашкинная• 31 августа 2018
деградируем дальше, ура товарищи!!!
теперь все будут писать как врачи)
Ответ дляСеточка
Ооо, деградация продолжается)) Может ну ее, эту школу?!
почему деградация? если ребенок работал,старался, исправлял ошибки,зачеркнул неправильное и решил задачу!!! ну почему ему должны снижать оценку за аккуратность и прочую ерунду ....он решил! достиг результата! остальное всё неважно и не имеет значения абсолютно
Аноним_1482• 31 августа 2018
Вот видите сколько сразу не довольных. А вы хотите, что бы учителя так начали работать.
Откушу что там торчит• 31 августа 2018
дада, пляшите, в этом году вдвое больше выпускников не сдало зно по государственному, на минуточку, языку, а почти половина не осилила простые дроби
а вы продолжайте бороться с совковым наследием, результаты уже есть))))
Пишущаяся• 31 августа 2018
ребенку сказала, не будешь стараться писать-дам клавиатуру(у деда еще есть)- будешь текст учится быстро набирать..ребенку 7
Пишущаяся• 31 августа 2018
Ответ дляGaleTTa
+
Грабля• 31 августа 2018
то це ж уде не новина, вже квлька років, як це все відмінили, АЛЕ...віз і нині там
колишня вчителька мого сина не дозволяла дітям виходити з класу на перерві, коли запитали, яким документом вона керується, то вона почала кричати, а потім навіть з-за парти не дозаоляла вставати. Син просидів весь день за партою. Це був останній дент його навчання в системній школі. Перевели дитину на дистанцвйне навчання в горя не знаємо, окрім здачі тих клятих віршів через скайп.
Курочка-наседка• 31 августа 2018
Эту информацию читала еще в прошлом году, по факту за год ничего не изменилось, ну кроме озвучивания оценок - теперь учитель просто вклеивает в дневник листик с оценками.
Меряю от 0• 31 августа 2018
Все таки, есть разница или работа написана без ошибок и красивым почерком или с исправлениями, пусть и с правильными. И за обе надо ставить 12 баллов?
НаливайКа• 31 августа 2018
Чому то не трапилося раніше?
Щоб мої малютки - розумники не потерпали від пресінгу за жахливий почерк? Ну яка різниця, який почерк, якщо дитина бере місця на олімпіадах?
Ромашкинная• 31 августа 2018
Ответ дляПишущаяся
а я отобрала клавиатуру и дала тетрадку и ручку, потому что печатает в 6 лет уже быстрее меня.
Откушу что там торчит• 31 августа 2018
Ответ дляМеряю от 0
для вчерашних троечников разницы нет
а именно они все эти реформы и поддерживают
а потом эти дети идут работать и пишут уже в документах с такими ошибками, что кровавые слезы наворачиваются при прочтении
НаливайКа• 31 августа 2018
Ответ дляМеряю от 0
Залежить від часу
Якщо контрольна з алгебри пишеться ща 15 хв включно із завданням підвищеної складності, то пофіг на почерк і закреслення
Ромашкинная• 31 августа 2018
Ответ дляКурочка-наседка
15 лет назад мне вклеивали листик такой, так что все зависит от учителя
Lux Aeterna• 31 августа 2018
как это все ’упрощение’ согласуется с медицинскими исследованиями, что мозг ребенка отлично усваивает информацию, в отличие от взрослых, и должен переносить большие нагрузки для лучшего развития? хотя зачем это будущим собирателям клубники в Польше?
Аноним_1496• 31 августа 2018
да, это вроде не новость, но реально изменения не заметны, ужасный почерк и зачеркивания - наша боль, и баллы за них падают просто в геометрической прогрессии ....
No problems• 31 августа 2018
Ответ дляРомашкинная
и 20 лет назад тоже)
Грабля• 31 августа 2018
Ответ дляОткушу что там торчит
в тому і справа, що акцент робиться на калвграфіґ, охайність і т.д. а не якість знань. Деградуємо, але хто хоче мати знання, то їх знаходить.
Ромашкинная• 31 августа 2018
Ответ дляНаливайКа
Чому то не трапилося раніше?
у меня в школе был такой умный - мало того, что писал хуже врача, так ещё и сокращал - мог написать 2-3 первых буквы от слова и последнюю через дефис)))
Ленивица-красавица• 31 августа 2018
Я - учитель. На пед. совете огласили помимо вышеуказанного))) к теме автора: ещё мы теперь не имеем прАва и не будем употреблять слова ’ученик’, ’ученица’, потому что ’це принижує дитячу гідність’))) Теперь они ’здобувачі освіти’. И подписывая тетрадь, они напишут:
Зошит
з ...
здобувача освіти № класу
... далее как прежде
Они теперь ’здобувачі’, а учителя ’давачі’))))
Зошит
з ...
здобувача освіти № класу
... далее как прежде