ПуГоФФка• 05 сентября 2018

Підскажіть по Fishka OKKO, списали 4900 грн. балами.

Дівчатка Ви знаєте все, хто користується послугами даної АЗС і має Fishka чи списували коли небудь Вам бали?? Та чи повертали їх?
Детальніше балансс на картці повинен сягати 5 500, зараз на ній 600 грн., після розмови з оператором виявилося що 4900 балів (грн) списали бо восьмоо місяця 2016 року карточкою не користувалися і вони вирішили першого вересня 2018 року списати цю суму!
В кого була подібна ситуація чи вдалося повернути бали?
Наперед вдячна!
Катастрофа• 05 сентября 2018
не вернут, там есть условия,что если длительное время не пользуетесь,то балы сгорают, так везде.
автор ПуГоФФка • 05 сентября 2018
Ответ дляКатастрофа
Суть справи що ми карткою користувалися, лишень в серпні 2016 року не користувалися, так як були не на колесах, постійно не користуватися і не користуватися один місяць - це різні речі як на мене
Настенные трусы.• 05 сентября 2018
та ничего они не вернут. Забейте! просто если есть что списывать с карточки, списывайте, не ждите. Нужно брать скидку пока дают. У нас так на карточке в магазине Moyo было много баллов, должна была быть скидка около 1000 грн. Муж выбрал что-то там из электроники, хотел купить, пришел в магазин, а ему говорят что у них поменялась система скидок на карточках и все баллы что были - сгорели! ну вот так тысяча гривен была и бац - нету!