Опля Картопля• 09 сентября 2018

Анафілактичний шок від укусу оси

Добрий день. У мене був анафілактичний шок від укусу оси. В приватній клініці біля дому ввели гормон преднідазол в/в, випила еріус. Зараз ніби норм, тільки серце поболює. Почитала в інеті, що при такому госпіталізують на пару днів. Хто стикався? Може повторно бути анафілактичний шок ? Чи якісь побічки, що потрібна госпіталізація? O
P.s. кормлю груддю. На скільки припиняти?
Шопингмонстр• 09 сентября 2018
Скорее всего был оттек квинке. При шоке как минимум сутки валялись бы без памяти.

Шопингмонстр• 09 сентября 2018
Повторно может быть.
автор Опля Картопля • 09 сентября 2018
Ответ дляШопингмонстр
Повторно может быть.
Маю на увазі не при наступному укусі, а зараз? Чи можна дома лишились
Агафья• 09 сентября 2018
Препараты совместимы с лактацией. Ваше состояние требует консультации. Можно ли при нем кормить ребенка, лучше тоже решать с врачом. В общем, если Вы чувствуете себя более-менее нормально, то скорее всего кормить можно. Но точнее скажет только врач.
Шопингмонстр• 09 сентября 2018
Шок- это критическое состояние.
На паровозе• 09 сентября 2018
Всегда носить с собой Преднизолон, мазь, ампулы, шприцы. Сразу после укуса, если есть силы 6амазать мазью в любом случае сие на коже, она впитывается в кровь, эффект будет. Сознание думаю не потеряете и делать потом укол ещё.
Радость моя• 09 сентября 2018
Анафилактический после в/м или в/в введения. Это наверно отек Квинке. Спасибо клинике они вас спасли отек ужасного. Куда же она вас укусила?
автор Опля Картопля • 09 сентября 2018
Ответ дляБутылка Кифира
А дексаметазон підійде? Купила його на майбутнє
автор Опля Картопля • 09 сентября 2018
Ответ дляРадость моя
В руку. Не знаю, чи викликати швидку і лягати в лікарню. Отек квінке або анафілаксія може бути через пару годин знов?

Престидижитатор• 09 сентября 2018
Можно еще свечку использовать Ректодельт, тот же состав.
автор Опля Картопля • 09 сентября 2018
Ответ дляПрестидижитатор
А потрібно зараз? Я не розумію....чи лягати в лікарню..чи може при цьому укусі ше ра бути такий стан?((
автор Опля Картопля • 09 сентября 2018
Ответ дляПрестидижитатор
Свічка або дексаметазон? Мабуть якщо миттєва реакція, дексаметазон краще? І куди краще його колоти...в ягодицю чи поближче до серця?
svetafurman• 09 сентября 2018
Вы хоть знаете от чего. А у меня просто на улице отек квинке случился. С сыном гуляла. Побежал в магазин умолял скорую вызвать. Хорошо , что в городе. (Киев) Все манипуляции в скорой провели. В больнице сутки была. Ещё три дня ездила на капельницы. Сказали очень большую дозу ввели, теперь надо по убывающей. Неделю пила сорбент и цитрин. PS до этого аллергии никогда не было. Так и поставили- неясного генеза. Теперь всегда с ампулой. Если вдруг забываю, паника и кажется начинается.
черная мамба• 09 сентября 2018
Цілком можливо, що це був анафілактичний шок. Я б радила все ж звернутися у лікарню, або принаймі показатися реаніматологу у приймальному. Краще з собою носити адреналін, гормони це не першочергова допомога.
Alex_Kri• 09 сентября 2018
Ответ дляОпля Картопля
К аллергологу нормальному Вам надо, а он должен обучить, как действовать в таких случаях. По протоколу первая помощь адреналин ( если это действительно анаф. шок), продается в шприц-ручках (эпипен).
Престидижитатор• 09 сентября 2018
Ответ дляОпля Картопля
Это уже не знаю, на счет больницы!
Я бы переспросила у врача, нужен ли стационар или дома можно?
Мне недавно наш педиатр говорила за свечи ректодельт, так как у сына (полтора года) бывает стеноз. И при укусе осы в шею тоже нужна эта свечка. Просто уколоть себя не каждый сможет, а свечку поставить можно.
Поправляйтесь!
автор Опля Картопля • 09 сентября 2018
Ответ дляsvetafurman
А з якою ампулою ходите? Я купила дексаметазон 4 мл. А в приватній клініці ввели преднизолин 4 мл..
автор Опля Картопля • 09 сентября 2018
Ответ длячерная мамба
Адреналін ж розводити треба....а чи розведу в такому стані...і не знаю дозування
автор Опля Картопля • 09 сентября 2018
Ответ дляПрестидижитатор
Это уже не знаю, на счет больницы!
Поправляйтесь!
Є і свічка, і дексаметазон...думаю укол в ягодицю не так складно...але швидше..

черная мамба• 09 сентября 2018
Ответ дляОпля Картопля
Я про шприц-ручку. Якщо у Вас реакція негайного типу раджу вам її придбати, дорого , але це врятує вам життя. У мене сусід під магазином помер, ні в кого нічого не було, до приїзду швидкої(15 хвилин) . Моя сестра з таким ходить усюди.
автор Опля Картопля • 09 сентября 2018
Ответ длячерная мамба
Дякую! А дексаметазон - це не те? Саме треба адреналін?
черная мамба• 09 сентября 2018
Ответ дляОпля Картопля
Дексаметазон як і інші ГКС можна застосовувати у легших випадках , або коли поряд лікар. Бували випадки коли я вводила більше 8 ампул, ви ж самі собі стільки не введете.
автор Опля Картопля • 09 сентября 2018
Ответ длячерная мамба
А як з додаванням в шприц-ручці? Вказано, що там 1 доза дорослому 0.3 мл. А в інструкції до дексаметазону в/м доза разова 20 мг, тобто 5 мл..... нічогг не розумію
автор Опля Картопля • 09 сентября 2018
Ответ длячерная мамба
Підкажіть яка доза в шприц-ручці при такому.....
черная мамба• 09 сентября 2018
Ответ дляОпля Картопля
В шприц-ручці адреналін, а не дексаметазон .
черная мамба• 09 сентября 2018
Це різні речі. В шприц ручці разова доза для дорослого. Вводять повністю.
автор Опля Картопля • 09 сентября 2018
Ответ длячерная мамба
Тобто вводиться адреналін і чекають швидку, правильно? Бо лікар сказав ампулу дексаметазону, а адреналін в крайньому випадку...
автор Опля Картопля • 09 сентября 2018
Дівчата, а буває двухфазна реакція? тобто через декілька годин знов?
можливо викликати швидку і лягти на пару днів...
котопёс• 10 сентября 2018
автор, как вы?? я думаю, все норм, повторно от одного и того же укуса реакции быть не должно.. у вас отек квинке был?? вы начали задыхаться??
черная мамба• 10 сентября 2018
Ответ дляОпля Картопля
Так повторно може бути. Краще адреналін, бо поки Ви введете дексаметазон , зрозумієте, що Вам гірше, ви втратите дорогоцінний час, і просто можете не встигнути. Зважайте на те , що поряд може не виявитися людей.