Жена брата Админа• 09 сентября 2018

Водителя маршрутки заставили целовать руки..

Tweet На Київщині 6 вересня водій маршрутки відмовив у пільговому поїзді жінці, у якої в боях на Донбасі не стало сина. Після цього інциденту водія маршрутки змусили цілувати руки матері. Про це в Facebook написав користувач Іван Татауров, – повідомляє 24 канал Вчора стався ганебний випадок на Київщині. Цей мерзотник (водій, – ред.) відмовив у пільговому проїзді матері загиблого хлопця в АТО. Що ганебно в цій ситуації – більшість пасажирів стали на бік горе-водія. Покарання не змусило себе чекати. Вдячний козакам з Вишгородщини за миттєву реакцію і покарання мерзотника, – написав Татауров. За його словами, з водієм була проведена “профілактична бесіда”. “Хочу попередити всіх тих, хто вирішив зі зневагою ставитися до сімей загиблих захисників або учасників бойових дій – покарання буде, і буде суворе”, – зазначив Татауров.

Джерело: https://shlyahta.com.ua/skandal-na-kyivshchyni-vod...
Пост самой женщины

Тільки що, 12-15, водій автобуса за маршрутом "Лютіж - пл.Шевченко (Київ) АА 02-82 АА відмовив мені в пільговому проїзді, як матері загиблого в АТО, чоловік за себе платив. Всі пасажири автобусу, місцеві сепаратисти були на боці водія. Жінки, що на фото кричали: "вийдіть з автобусу, не заважайте нам їхати, не нервуйте водія." Тикали, грубили, хамили." Ви безсовісні, ви лишаєте мене зарплати, мені держава за вас не платить"- кричав водій. Добив фразою молодий хлопчина на першому сидінні, молодший по віку за нашого загиблого сина :" Це ваші проблеми, чому ми повинні всі із-за вас страждать". Міліція на дзвінок - не відповідає. Ми в цій країні безправні і беззахисні. Такі як МИ Заважаємо ЇМ жити.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=114144...
Но больше всего меня поразили комментарии.Что происходит с нашими людьми?
Любовь Калистратовна• 12 сентября 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
О, так ми з Вами майже краяни! Я - уродженка Кривого Рогу)) Є близькі родичі і в Запоріжжі, і в Дніпрі, і в Харкові. Українці душею й серцем)) Я вірю, ось дійсно щиро вірю, що Україна подолає цей надскладний, надтяжкий шлях, і все у нас буде добре. Ми цього варті, ми це право виборювали століттями. Всіх Вам гараздів, мила пані!
Навзаєм

Ленне-Рейма• 12 сентября 2018
Ответ дляРадостина
поддерживаю!!! такое чувство, что Ленне-Рейма либо одна из тех,кто устроил конфликт и общественное унижение, либо их родственница..Щасти її родині!
Ой, посміхнуло, які ж люди бувають недалекі...))) Дякую за побажання, моя родина живе щасливо, бо любить Україну та працює на її благо)) І має стійку громадянську позицію та стрижень. І мешкає у славному місті Лева, не в Києві, зауважте)) І Вам не хворіти))
Модератор-Татьяна• 12 сентября 2018
C этого момента писать под анонимами в этой теме запрещено! С уважением, Администрация.