Жена брата Админа• 09 сентября 2018

Водителя маршрутки заставили целовать руки..

Tweet На Київщині 6 вересня водій маршрутки відмовив у пільговому поїзді жінці, у якої в боях на Донбасі не стало сина. Після цього інциденту водія маршрутки змусили цілувати руки матері. Про це в Facebook написав користувач Іван Татауров, – повідомляє 24 канал Вчора стався ганебний випадок на Київщині. Цей мерзотник (водій, – ред.) відмовив у пільговому проїзді матері загиблого хлопця в АТО. Що ганебно в цій ситуації – більшість пасажирів стали на бік горе-водія. Покарання не змусило себе чекати. Вдячний козакам з Вишгородщини за миттєву реакцію і покарання мерзотника, – написав Татауров. За його словами, з водієм була проведена “профілактична бесіда”. “Хочу попередити всіх тих, хто вирішив зі зневагою ставитися до сімей загиблих захисників або учасників бойових дій – покарання буде, і буде суворе”, – зазначив Татауров.

Джерело: https://shlyahta.com.ua/skandal-na-kyivshchyni-vod...
Пост самой женщины

Тільки що, 12-15, водій автобуса за маршрутом "Лютіж - пл.Шевченко (Київ) АА 02-82 АА відмовив мені в пільговому проїзді, як матері загиблого в АТО, чоловік за себе платив. Всі пасажири автобусу, місцеві сепаратисти були на боці водія. Жінки, що на фото кричали: "вийдіть з автобусу, не заважайте нам їхати, не нервуйте водія." Тикали, грубили, хамили." Ви безсовісні, ви лишаєте мене зарплати, мені держава за вас не платить"- кричав водій. Добив фразою молодий хлопчина на першому сидінні, молодший по віку за нашого загиблого сина :" Це ваші проблеми, чому ми повинні всі із-за вас страждать". Міліція на дзвінок - не відповідає. Ми в цій країні безправні і беззахисні. Такі як МИ Заважаємо ЇМ жити.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=114144...
Но больше всего меня поразили комментарии.Что происходит с нашими людьми?
ЛолитаНеРазлита• 11 сентября 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
Це міжміський транспорт. Зайдіть на сторінку цієї жінки в ФБ, там є відповідь Київської обласної держ. адміністрації уравління інфраструктурою на її скаргу, про вжиті заходи. Подивилася світлини...сльози по щоках...:
https://www.facebook.com/lesyagor?ref=br_tf
и я прочла ее пост... водитель сначала нормально сказал что у него уже есть 2 по удостоверению. На что ему уже начали хамить. Внутрибыл ветеран, как видим его водитель пустил без проблем. Больше не мог, так как компенсация только за 2 на рейс. Им надо было не хамить, а просто подождать другой. Так же с поста возникло чувство что реально люди обозлились на всех и вся в своем горе.

’я тільки вимагав виключити ревучий на всю маршрутку російський шансон, цього вистачило’ абы поскандалить... мешал не шансон, а именно русский!

’пільги - у чиновників, а соцгарантїї – в солдат і їх родин’ - це таки пільги згідно закону

’не змогли знайти БЕЗКОШТОВНОГО адвоката і навіть просто жорсткого адвоката’ ну от всі не такі як їм придумалось

’Вчора, наприклад, ми не могли додзвонитися навіть на пряму лінію міліції 102’ - ну бред просто, завтра напишут что скорая на консультацию не прехала

’6 місяців ми були позбавлені і можливості працювати і заробляти на життя’ кто их лишил работы? была ли она у них вообще

’ми виживали як могли на мамину пенсію і компенсацію дружини і мої непостійні підробітки,’ вообще жесть мужик жил на пенсию мамы, постоянной работы нет. А компенсация уж простите не минималка 6 мес можно прожить.

Впечатление что люди не горюют, а просто провоцыруют всех на грубость в свой адресс, халуються, судяться, заставляют руки целовать... водятся с сомнительными козаками и т.д.

Можете меня банить)

Ленне-Рейма• 11 сентября 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита

Можете меня банить)
Та ніхто Вас банити не збирається, бо, перепрошую, ’аналіз’ Ваш - на велику двієчку з ще більшою натяжкою, хр’новий з Вас ’аналітик’, пані)) Поверхово повисмикували з контексту окремі фрази, абсолютно не вдаючись в СУТЬ написаного згорьованого Батька. Ви взагалі читали той текст?! Не буду з Вами вступати в цю дискусію - безпредметно та безрезультатно...Хоча ні, скажу лише одне: та людина, Батько Загиблого Солдата, якого Ви хвацько так записали в дармоїди- лікар ортопед-травматолог, науковець-антрополог-реконструктор, фахівець в галузі антропологічної реконструкції, що працював в КНП-КДЦ Оболонського району Києва, і був звільнений таким ж ватяними головами за свої стійкі та непохитні позиції громадянина України. Там, в тому тексті, розлого про ЦЕЙ факт написано, та Ви ж це й не читали апріорі, але поквапилися облити брудом ’мужика без постоянной работы’. І ось саме ЦЕ справді жесть.
І ще: кажете ’люди не горюют’, так? Перепрошую, а Ви хочете для себе ТАКОЇ долі згорьованих батьків, що втратили єдиного сина, сина з очима Янгола й залишилися, по суті, сам на сам зі своїм вселенським горем та біллю?! Питання, звісно, цілком риторичне... Щасти.
Ленне-Рейма• 11 сентября 2018
Ответ дляАнти-аноним
+1000000! шо ватяна, то ватяна. страшно, що таки рядом з нами живуть.
В моєму досить великому та розлогому оточенні таких, на превелике щастя, немає - ні в Західній україні, де я мешкаю, ні в Східній, уродженкою якої я є. Можливо, просто пощастило)) Всі люди надзвичайно освічені, ерудовані, з масою талантів, з критичним та аналітичним мисленням, із стійкою громадянською позицією. Ми дихаємо одним повітрям і це круто :) А тут...це просто зросійщена занепадаюча ’торгова площадка’...за моїми спостереженнями, більшість юзерів - любителі ’руцкага мира’, зека-рецидивіста та ботоксного виродка, що в 2014 році несамовито волали ’путинВведиВАйска!!!’ Є в Україні-ненці такі ось побутові сепаратисти, латентні сепаратисти, що на своїх кухнях, варячи борщ, промовляють як мантру: ’верните нам яныка, пожалуйста, а то борщ невкусный’)) А ще краще ’пуйло - прийди!’ От сто й один разів правий був Симон Петлюра, говорячи: ’ Не так страшні московські воші, як українські гниди!’ Достеменно.
ЛолитаНеРазлита• 11 сентября 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
я все описала з його слів, маю право на думку відмінну від вашої. Коли в мене помер батько ні я ні мама не судились, не скандалили на кожному повороті, не обзивали неугодних сепаратистами і т.д. він сам описав що люди просили не скандалити і не обзивати сепаратистами, москалями і т.д. Якби він вів себе спокійніше, без нападків, не думаю що хтось з пасажирів був проти нього. По факту маємо 2 людей проти водія і всіх пасажирів, чомусь ніхто не заступився, то може правда була не на його боці? Пост матері віє горем, болем, жінки, якій співчуваєш... про пост батька таке сазати не можу. Можливо йому свої переконання треба висловлювати в більш культурній мові і не робити кожного разу скандалів
Ленне-Рейма• 11 сентября 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ви маєте відео, тобто ’речові докази’, аби стверджувати ЯК це все відбувалося? Ні? То звідки, власне, такі припущення? А те, що ніхто не заступився за родину, що втратила єдиного сина в ДА, каже лише про глобальну байдужість суспільства, про те, що вихолощені вже наші душі і серця до останнього атома, до останнього...Мене, моїх близьких це не торкнулося, обминуло - ну і пофіг абсолютний, мене ж це не стосується, не заважайте, я в своїй комфортній мушлі, це не моя війна, тощо. Була б я в цій маршрутці - такого неподобства не сталося апріорі, швидко би ця наруга над батьками закінчилася. Напишу цій Матері у ФБ, підтримаю морально цю родину.
ЛолитаНеРазлита• 11 сентября 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
так і ви не маєте віде підтвердження. Іншу сторону також не вислухали. Думка пасажирів, яку озвучив батько для вас не важлива. То звідки висновки що батько вів себе правильно? чи якщо батько померлого то апріорі правий? Це все просто думки, одна ваша, друга моя. Так само і в них одна батьків, інша пасажирів і водія. Третій стороні важко судити слухаючи тільки першу сторону
ГейТуда• 11 сентября 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита
А мне вот интересно, если отец весь такой интеллигентный и научный, что ж так ругался то не культурно и не сдерживаться??))) значит, было за что попереть. Интеллигентный люди в ЛЮБОЙ ситуации ведут себя достойно. А боль и т. Д. Видят только близкие.
Я за Вас, Вы абсолютно правы

Ленне-Рейма• 11 сентября 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита
До чого тут думка пасажирів? Вони просто пасажири, заплатив за проїзд - довезли до точки прямуванння - все, вільний, до побачення. Ну, ось такі гамнисті виявилися пасажири, для мене це аж ніяк не новина, насправді. Сама дуже рідко, але все ж таки їжджу цим видом транспорту - хамство цвіте буйним квітом та відчайдушно й незрівняно’пахне’)) І хоч маю повне право на пільговий проїзд - завжди плачу за нього, моїм дорогоцінним нервам так комфротніше)) Справа у водієві: він зобов’язаний був взяти жінку з відповідним посвідченнням на безкоштовний проїзд, незважаючи на кількість пільговиків у салоні. Зо-бо-в’я-за-ний, розумієте? На законних підставах. Все, крапка. До чого тут ’інші думки’, власне?
Анти-аноним• 11 сентября 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
+100000000! але в нас, на батьківщині Петлюри, скільки вати, що жах. і де її набралося...
Ленне-Рейма• 11 сентября 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ось та маршрутка на світлині пані Лесі, з цими пасажирами - з бездушною, байдужою біомасою Купа коментарів в підтримку родини Воїна Світла!!! ’ Вивезти б цю бидломасу цим автобусом на передову!’ (с). В яблучко.
ГейТуда• 11 сентября 2018
Ответ дляАнти-аноним
А шо ж вы, патриоты под аноним и пишите? . Мы то понятно, казаков боимся, мести их блаженной. А вам чего боятся?
Да и вообще, пора запомнить, никто никому ничего не должен. За какие заслуги им льготы. Кормлец - отец жив. Парня жалко не спорю, но голову надо иметь, а не скандал устраивать.
Вы говорите про человечность? А кто мешал этим человекам дождаться другой маршрутки и быть единственными льготниками. Хотя их льготы под сомнением.
Ленне-Рейма• 11 сентября 2018
Ответ дляАнти-аноним
Дозрівала в комфортній атмосфері совкового болота, під хрускіт ковбаси за 2.20 ))
ГейТуда• 11 сентября 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
А вы, извините, какого года, что так хаите СССР? Я вот не помню в те времена бабушек, лазающих по мусаркам, считающие копейки и попрошаек массовых. Тогда тунеядство наказывалось и абсотно все платили налог, в т. Ч. Гребаный военный збор у людей, которые против этой дерьмо войны.
Уверенна, половина здесь об этом конечном налоге и не слышала
ГейТуда• 11 сентября 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
Точнее НЕ ПЛАТИЛИ ВОЕНЫЙ ЗБОР.
Это я уже от переизбытка эмоций к вам перескочила. Не позитивных, увы
Ленне-Рейма• 11 сентября 2018
Ответ дляГейТуда
Ви багато чого не пам’ятаете...не пам’таєте криваві злочини цієї комуняцької звірячої махіни, що загубила життя цвіту нації України-неньки, не пам’ятаєте військові криваві інтервенції в суверенні держави, не пам’ятаєте про мільйони замордованих життів совітами ...Ви нічого не пам’ятаєте, крім ковбаси за 2.20 і ’морозива’ за 9 коп.( Ні полеглих Синів України в борнї під Крутами, за волю України, ні про масове знищення українських кобзарів та лірників, ні Розстріляне Відродження, ні про Голодомори українських селян, сплановані цією комуняцькою сволотою, ні про розстріли й засудження за т.зв. ’розстрільними списками’, ні про масові депортації цивільного населення за т.зв. ’класовою’ і національною ознаками, ні про звірства ’асвабадитєлєй’ на Західній Україні, ні про масовий розстріл військовополонених польських офіцерів і цивільних осіб в Катині, ні про Угорщину 1956 р., ні про Чехословаччину 68 р., ні про Афганістан, ні про Героя України ( посмертно), Людину-скелю Василя Стуса, ні про В’ячеслава Чорновола та інших укр. борців за волю України....цей список можна продовжувати до безкінечності((((( Не пам’ятаєте. Проте капслоком написали, що ’не платили военный збор’, ага-ага))) Це в тій країні ’светлого будущего’, яка загубила мільони життів своїх громадян, найкращих Синів та Дочок України і безперервно пхала свої криваві ’руки-спрути’ в суверенні, незалежні держави? Шедеврально!
Анти-аноним• 11 сентября 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
оце точно!)
ГейТуда• 11 сентября 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
О, хосподи! Бидна ненька....
Шо ж не повстали, бидненьки. Силоньки не хватило? Всю жизнь прям угнетали, вот и вырастили.
А теперь что? Что ж вы тут распинаетесь? Докажите делом.
Собрались всем семейством и на Донбасс, честь отстаивать. Вы такая же диванная демагогША
Ленне-Рейма• 11 сентября 2018
Ответ дляГейТуда
О, хосподи! Бидна ненька....
Боже-боже, яке феєричне невігластво!(( На якій мові Ви це кричуще глупство надряпали? Зізнаюсь, немає ніякого бажання дискутувати з такими ось....індивідуумами. Не мій рівень, перепрошую.
ЛолитаНеРазлита• 11 сентября 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
ви нічим не відрізняєтесь від того батька, ви ображаєте чужих вам людей і він так само... всі сепаратисти , біомаса і т.д.. і ніхто не спитав може там так само родичі загиблих, 2-е з посвідченням було. Зате ви з ним всі в білому.. і навтіь не задумаєтесь чому більшість була проти. Згадаємо і інші випадки сварок з маршрутчиками, завжи люди свали на захист потерпілих.. і тут стали на захист водія, певно батько не викликав позитивних емоцій своєю зневагою і зверхністю

ЛолитаНеРазлита• 11 сентября 2018
Ответ дляГейТуда
Я за Вас, Вы абсолютно правы
вот и я сужу по себе и своей матери. Она тоже интеллигентная, работала на гос службе. Умер отец, нам было 10 и 14 лет. Мама никого не унижала. не заставляла сомнительных муичков кого-то нагибать и т.д. Все что положено по закону она имела тихо и добром и улыбкой. Она уже давно на пенсии, но люди ей звонят, интересуются, приглашают на похороны сотрудников, о ней никто слова кривого не говорил, как и она о других.

Да отцу и матери погибшего положено, но одно дело хамство в ответ на нормальные слова водителя и совсем другое милая улыбка с просьбой войти в положение и взять пассажиров. Каждый выбирает свое и получает то. что сеет
ЛолитаНеРазлита• 11 сентября 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
він зобовязаний, ок. Він просто підлеглий, виконував наказ керівництва, він не юрист по посадовій інстуркції не зобовязаний знати всі закони. Так що питання повинен не повинен більше до керівництва про те. чому його підлеглі не виконують закон, а тільки його наказ. Пасажиру в свою чергу нормальна відмова не давала права на хамство водію та пасажирам
Ленне-Рейма• 11 сентября 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Чим Вам батько не вгодив? Тим, що відстоював своє законне право, не розумію? До слова, родичі загиблих не поводилися би так безсоромно та гидко, це апріорі. Той, хто є ’в шкірі’ цієї родини, хто відчув цей несамовитий біль втрати - не здатний на таке неподобство, ні за яких обставин. А водій - просто банальний хам, сепаратично налаштований, без співчуття, людського розуміння, емпатії. Просто хам і все. Я б таких ’на передок’ відправляла відразу, нехай ’скуштують’ того життя в холодних бліндажах та побачать кишки своїх улюблених побратимів на деревах... А тоді можна й назад, за ’баранку’, з ’новою’ психікою, ага....Ок, закінчую з Вами дискусію, у нас наразі така собі ’дискусія заради дискусії’. Щасти Вашій родині)
ЛолитаНеРазлита• 11 сентября 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
Удалено администрацией...
Любовь Калистратовна• 12 сентября 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
Вы очень правильно все написали. Но ведь прекрасно понимаете - в пустоту...
Ленне-Рейма• 12 сентября 2018
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Так, розумію. Чудово розумію. Тут, здебільшого, такий ось контингент, про який я писала вище (в пості 843), на превеликий жаль(((( Я вперше сюди потрапивши й прочитавши відповідні сабжі в політичних темах, була в такому собі емоційному ступорі, бо ’обертаюсь’ в зовсім іншому оточенні, в зовсім іншій атмосфері, на щастя. Ні, я чудово знаю, що це є, що цей сепаратизм та колабориціонізм ліг на живильний грунт в деяких тотально зросійщених совітами регіонах України ( маю відповідний фах та досвід, є уродженкою Східної України, там залишилися мої численні родичі), але щоб в такій кількості та в такій потворній формі...((( Не виключаю, що саме анонімність на цьому ’мамському’ форумі, скажімо так, провокує ось таке кричуще неподобство та вседозволенність...
Дякую Вам за підтримку. Знаю, що й на цьому, Богом забутому ресурсі, є адекватні юзери, ми вже потоваришували.
Любовь Калистратовна• 12 сентября 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
Все буде Україна) Вітання із Запоріжжя)
Ленне-Рейма• 12 сентября 2018
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Все буде Україна) Вітання із Запоріжжя)
О, так ми з Вами майже краяни! Я - уродженка Кривого Рогу)) Є близькі родичі і в Запоріжжі, і в Дніпрі, і в Харкові. Українці душею й серцем)) Я вірю, ось дійсно щиро вірю, що Україна подолає цей надскладний, надтяжкий шлях, і все у нас буде добре. Ми цього варті, ми це право виборювали століттями. Всіх Вам гараздів, мила пані!
Анти-аноним• 12 сентября 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита

Радостина• 12 сентября 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Удалено администрацией...
поддерживаю!!! такое чувство, что Ленне-Рейма либо одна из тех,кто устроил конфликт и общественное унижение, либо их родственница..Щасти її родині!
Анти-аноним• 12 сентября 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита
ваши слова - це така демагогія...