Бабушка-байкерша• 16 сентября 2018

Рак 4 стадія + метастази

Хворий близький родич, дізнались недавно. Від лікування відмовився і вся його сім´я стверджує, що офіційна медицина це пряма дорога на той світ, а потрібно йти десь до ворожок, шаманів і тому подібних. Ми всі в щоці, але невже і справді це може допомогти?
Мечты сбываются• 16 сентября 2018
Ответ дляРоза завяла
Так, кровить більше місяця, нікому нічого не казав. Місцеві кажуть, що операцію пізно, лише хімія
Отрезалиб кусочек этот сегмавидной с метастазой и пожил бы человек. Если кровит сильно так и от потери крови умереть можно. Давление наверно повышено , когда в туалет не сходил.
Анонимушка• 16 сентября 2018
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
и я так думаю, автор, может врачкй поискать??? у мамы моей такой же диагноз, правда словили этот рак сразу, заболело, начало кровить- бегом к врачу, вырезали. нет метастаз, все лимфоузлы чистые. вторая стадия, размер сказался.молюсь, чтоб жила долго и счастливо.
автор Бабушка-байкерша • 16 сентября 2018
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Хлопець молодий, толком життя і не бачив. Їдемо до них будемо на місці дивитись, в чоловіка настрій взяти за барки і затягнути в лікарню , а вся родня причитає, щоб не втручатися, нічого всеодно не допоможе, от хіба якась бабка
Мечты сбываются• 16 сентября 2018
Может бабка и поможет, когда этого куска не будет. Может всеж не рак. Он и кт делал и трубкуглотал??
Анонимушка• 16 сентября 2018
Ответ дляРоза завяла
отрезайте кишку! будет жить