Люблю порядок• 17 сентября 2018
Гінеколог погрожує розшуком вагітної через соц.служби
Народжувати мені за тиждень-два, може і раніше. Лікар чекає мене з 10-го числа, але я не маю жодного бажання приходити до неї.
Чому? Тому, що вона щоразу вимагає благодійний внесок (не плачУ). Тому, що після минулого візиту 4-го числа і огляду на кріслі у мене 3 дні була кров і болів живіт. Потім я поїхала на УЗД, виявилось, що все нормально. Але скільки нервувань за ці 3 дні я пережила =/ Більше не хочу, що й казати. І найголовніше, їхати до лікаря далеко, довго так в дорозі, без можливості прилягти, мені важко.
І ось мені телефонує мед.сестра, і погрожуючі тим, що подадуть на мене в розшук в соц.службу, просять нарешті з´явитися. Мої доводи про те, що дорога важка для мене, що після минулого візиту ледь додому дошкутильгала, їм байдужі.
Щодо розшуку соц.служб, натякають, що ті вповноважені мене виплат позбавити через мою недбалу поведінку.
Брешуть? У мене в голові не вкладається, невже я дійсноїм зобов´язана приходити, якщо це потягне за собою погіршення самопочуття??
Люблю порядок
• 17 сентября 2018
Ответ дляАвтопортрет нурофена
и это третий ребенок у автора
так. Уявляєте, і всі вагітності - зовсім різні, в кожній свої складнощі ) З попередніми у мене були чудові лікарі, але завжди важкий стан, тут все навпаки.
Лікарі , нажаль, залишились в іншому місті, з якого ми переїхали.
Безпринципная• 17 сентября 2018
Ответ дляАноним_1440
Вот именно!
У коллеги на прошлой неделе домашние роды, мальчик в ягодичном предлежании. Врачи меня поймут. А казалась вполне нормальная женщина, рекомендации выполняла, на осмотр приходила регулярно. Но под конец выдала нежданчик, запланированный и осознанный
так и что там случилось?
Люблю порядок
• 17 сентября 2018
Ответ дляnata575757
Привіт.
Не подобається лікар- поміняйте обовязково.
Позбавити соц. допомоги- не мають права, просто залякують Вас, не ведіться.
Можете написати заяву на імя головного лікаря того закладу, де спостерігаєтеся і описати все, вони призначать Вам іншого лікаря - так було у мене і ставитимуться тоді з повагою, а не залякуватимуть.
дякую за адекватний коментар)
народжувати може протягом тижня , тож їхати писати заяву не хочу.
неДодекаэдр• 17 сентября 2018
Не знаю что тут понаписали на 6 страниц...Автор, никаких выплат Вас не лишат, ни в какие службы звонить не будут. Учет это дело добровольное, хотите стоите, хотите нет. Пусть свои пугалки засунут себе в одно место, так и передайте! ВСЕ!!!!
Ламборджини• 17 сентября 2018
Ответ дляamvroziya
Автор, попросите гинеолога показать, где регламентировано обращение с ее стороны в соц. службу, в случае не явки к ней на прием.
Я прям сгораю от любопытства))))
Ибо мне моя гинеколог (более чем адекватная женщина)
Всегда обьясняла, что НИКТО не имеет право ничего требовать и заставлять.
Даже перед тем же анализом на ВИЧ и т.д. - я писала заявление, что я не пртив и все такое
Я прям сгораю от любопытства))))
ось чим регламентовано МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ НАДАННЯ АМБУЛАТОРНОЇ АКУШЕРСЬКО-ГІНЕКОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ
Автопортрет нурофена• 17 сентября 2018
Ответ дляЛюблю порядок
легких вам родов

Безпринципная• 17 сентября 2018
Ответ дляДиверсификация
Діти - це великі витрати.. Лікарю потрібно вести документацію за кожну вагітну.. Так, як ви не платите внески і думаю ніякої подяки особистої ви теж не робили, то вони розуміють, що єдиний варіант вас побачити до пологів - пригрозити грошима, на які ви розраховуєте від держави.. інакше ви забїєте на них, а в них потім будуть бюрократичні проблеми..
Высокие отношения.
Люблю порядок
• 17 сентября 2018
Ответ дляЛамборджини
дякую. Тільки так і не побачила, перечитавши цей документ, де написано , що в разі невідвідування, лікар може звертатися в соц.службу, щоб мене зайшли і покарали =)
Безпринципная• 17 сентября 2018
Ответ дляДело было давно
Анализы нужно было сдавать. Я ж не в курсе что там у вас)))
Я двойню выносила без слабости. И в роддом приехала на 40 неделе на каблуках!)
Мой врач до сих пор не в курсе, хотя я сдавала все анализы. А что Вы еще умеете на каблуках делать?
Безпринципная• 17 сентября 2018
Ответ дляДело было давно
Во всем процессе доторождения)
А я это к чему спрашивала?
Ждушечка• 17 сентября 2018
о Боже,осмотр на кресле???????

меня за 2 бер.смотрели на кресле только когда в стационар с кровотечением попала,при приёме.Даже при стационаре с угрозой(тонусом) смотрели только по узи! идите к заве,а лучше к другому врачу!

Аноним_1495• 17 сентября 2018
Ответ дляЛюблю порядок
Лікаря не змінила , бо шкода часу було на всі ці писання заяв. Та і де гарантія, що інший нормальний? Ходила собі раз на місяць до своєї дільничої, і якось воно мене не дуже замучувало. Бо я прекрасно почувалась, живіт поменьше був, сил - повно. Вимоги внесків у лікаря - неприємно, так, але хіба ж інша лікар, якби я поміняла лікаря, би не вимагала?
А рожать вы с дежурной бригадой по скорой будете?
Сарафанное радио• 17 сентября 2018
Ответ дляЛюблю порядок
щоб туди попасти, мені як мінімум треба розкошелитися на таксі в 2 сторони. Викинути півтори сотні лише на те, щоб відмовитися від лікаря за тиждень до пологів- не роздивляюсь як варіант.А скільки ще там по кабінетам просидіти доведеться, поки заяву підпишуть.....
Автор, аналізи в обмінці в наявності? Якщо - так, лікаря на хутір метеликів ловити. поїдете вже в пологовий. Хоча Вам після пологового їй все одно виписку нести. Може дійсно краще лікаря змінити?
Пасти Ла• 17 сентября 2018
Ответ дляЛюблю порядок
Який сенс змінити лікаря, коли ось-ось народжувати?
т.е. вы реально не хотели посещать врача, а не потому что гинеколог тот плохой?
Аноним_1495• 17 сентября 2018
Ответ дляЛюблю порядок
Вимоги внесків у лікаря - неприємно, так, але хіба ж інша лікар, якби я поміняла лікаря, би не вимагала?
Нет, потому что с этих врачей тоже вымагает деньги главврач каждый месяц
Люблю порядок
• 17 сентября 2018
Ответ дляПасти Ла
Чому ж не хотіла? я була у неї 4-го вересня) Ще й на крісло залізла. Розумію, що це була моя помилка, що я не мусила згоджуватися на огляд. Але я помилилась. А лікар щось таке зробила, що кровило маайже 3 дні
Люблю порядок
• 17 сентября 2018
Ответ дляАноним_1495
отож бо! тобто інший лікар так само б вимагав, бо має звітуватися перед завом.
Ждушечка• 17 сентября 2018
Ответ дляЛюблю порядок
скажите им что Вам плохо,тяжело,приедете в другой день.
ну больше Вы же не полезите на кресло в поликлинике,т.е конкретной угрозы нет уже.
если боитесь за выплаты,то звоните в совбес и спрашиваете.
Ответ дляСКИБИДЫШь
Зачем идти к врачу, который на столь позднем сроке устраивает осмотры на кресле? Врач в адеквате, как Вы считаете?
Вот мне вообще это чудно, обычно даже если нужен вагинальный осмотр, на поздних сроках беременности это делается на кушетке, а не на кресле.
неДодекаэдр• 17 сентября 2018
Ответ дляЛюблю порядок
Вы там и не найдете ничего такого,т.к. написано РЕКОМЕНДАЦИИ. А не ОБЯЗАТЕЛЬНО к выполнению)
Аноним_1513• 17 сентября 2018
автор, а вот реально, позвоните на горячую линию МОЗ и спросите:
Насколько правомерны угрозы врача по поводу выплат?
Если всё-таки явитесь на приём, а с вас начнут деньги просить, то раз вы принципиальная, то опять позвоните в МОЗ и уточните, действительно ли такие правила оплаты страховок и благотворительности, как говорит врач. Можно даже не хамить, раз не умеете, а дурочкой прикинуться ’мне вот тут говорят платить, а я не пойму за что’ и т.п.
ну а страховку по родам я бы взяла, чтоб геморроя меньше.