Тюрюнь_Тюнь• 20 сентября 2018
Дитина почала заїкатися
У мене синок 5 рочків. Ходить в дитячий садок. Недавно почав заїкатися, старається розмовляти помаленьку і по складах. Спочатку я вирішила, що вихователі в садочку його так вчать спокійно і по складах розмовляти. Вчора ми звернули увагу, що він почав ДУЖЕ сильно заїкатися. Від дитини зрозуміли, що конфліктів в дитсадочку не з вихователями та дітками не було, ніщо та ніхто його не налякав. Сьогодні розмовляла з вихователькою - виявляється, що в групіє є хлопчик, який дуже сильно заїкається і вихователі саме йому дають пораду розмовляти повільно та по складах. За моїм сином вони не помічали таку ваду в мовленні. Припускаємо, що мій син його копіює. Чи може таке бути?
Хомяк с пастой• 20 сентября 2018
Ответ дляУходя дверю не хлопать
ми робили те, що вище описала+гомеопатія та вітамінні комплекси +раціон. Інші препарати не давала.
дякую за поради! а що з раціоном? на що звертати увагу?
Уходя дверю не хлопать• 20 сентября 2018
Ответ дляХомяк с пастой
повне виключення купованих солодощів. Глутамат натрію перезбуджує нервову систему, трансжири теж. Обов’язково узвар давати (або компотик), врегулювати жири (вранці) й кількість білка (потрібний на побудову нервових волокон). Забезпечити вранці достатню кількість вуглеводів повільних (каші, хлібці)+білок (яйце або шматок рибки),а в перекус можна... булочку.
Пищалка• 20 сентября 2018
Мой ребенок с сильными логопедическим проблемами тоже заикался. Началось так незаметно, что я думала,что он прикидывается. Уговаривала, ругала... Потом, когда это была однозначная итерация, логоневроз, мы стали искать спасения. Детские психологи, другой логопед, невролог, обследования... Нам помог детский психиатр. Его протестировали, обследовали (это длилось ок 2 часов, в игровой форме, ребенку понравилось, но мне не разрешили присутствовать). Психиатр очень долго общалась со мной, указала мне на мои ошибки, объяснила как действовать дальше, прописала сыну лёгкие успокоительные. Пол года заикался до этого, в течении 2х недель всё прошло
Тюрюнь_Тюнь
• 27 сентября 2018
Ми сьогодні вже як п’ятий день не ходимо в садок (хоча й дуже проситься) і відповідно ці дні не спілкується з хлопчиком, який дуже заїкаться - так мій син за ці дні почав говорити гарно, без заїкання.