ИМХОля• 25 сентября 2018

Збільшений лімфовузол за вухом

Вранці помітила дискомфорт за вухом,при дотику не сильно,але болить.збільшився лімфовузол,страждаю хронічним тонзилітом,зараз теж горло болить.горло полоскаю, мажу люголем,може попити нурофен?планую дні 3 інтенсивно лікувати горло,може,хтось стикався з подібною проблемою?дякую
Кокосиха• 25 сентября 2018
Це сигнал. Має саме пройти, якщо займетесь горлом.

Бритоножка• 25 сентября 2018
лимфомиозот пили раньше?
автор ИМХОля • 25 сентября 2018
Ответ дляКокосиха
горлом займусь вже сьогодні,піду вколю Біцелін 5,лор мені після ангіни радив раз в місяць проколоти,мене попустило,не колола.Ось,3 місяці пройшло,і маю
автор ИМХОля • 25 сентября 2018
Ответ дляБритоножка
лимфомиозот пили раньше?
маю вдома,малому давала,ефекту не бачила
Бритоножка• 25 сентября 2018
моя сестра пила(момолог)назначав,допомогло(в груд! воспалилися були л!мфовузли),значить,як кому)))
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 25 сентября 2018
Ответ дляКондуктор троллейбуса
пить нужно как минимум месяц, но мне лично помогал уже через неделю, очень хорошое средство!
Единственное противопоказание, это проблемы со щитовидкой, тогда его пить нельзя!!!
Еще можно пропить энтеросгель, и от печени, большая вероятность, что это реакция на токсины после болезни и от хронического тонзиллита
СовНарКом• 25 сентября 2018
моїй сестрі було подібне: узі, біопсія, і т.д, зараз проходить лікування в областній по НХЛ (вид лімфоми)
Здоров´я Вам, хай це буде лиш просте запалення.
vizovik• 25 сентября 2018
если нужен лимфомиазот обращайтесь, помогу