бЭйбА• 03 октября 2018
А чого людина така вузькодумаюча?
Чи тупа,...навіть незнаю.Кума як тільки простудиться нежить або кашель трохи.Зразу говорить що в неї грип.Хворіє частенько соплями ,і простудами.Але що по 2 рази на місяць грип?Вже аж починає набридати цей дагноз.Сама собі ставить.І не переконаєш.Запитую ти хоча б знаєш що таке грип?Так в мене точно грип!!!!!!А як не дай боже прищик,то зразу вітрянкою перехворіла не раз,з її слів.Ду...а!
бЭйбА
• 03 октября 2018
Ответ дляQueste
как скучно я живу - даже не знаю, чем моя кума последним болела
я знаю,тому що моя зразу дзвонить і вмирає з грипом
Ра ру ра ру ра• 03 октября 2018
якщо ви думаєте, що ви хоч трохи розумніша за свою куму, то зі сторони видніше. і ви помиляєтесь
Играю у края• 03 октября 2018
У меня муж на каждые сопли называет ’ ВИРУСНЯК’. Именно капслоком))) потому что так сильно, как он, никто в мире не болеет!!! О как)))
Грушки-яблочки• 03 октября 2018
Ответ длябЭйбА

Зато Вы, Автор, гений и светоч мысли - полоскать куму ...
МояХатаСкраю• 03 октября 2018
а я простуджуюсь раз в рік, навесні і в мене точно грив, соплі харкля з кров´ю...
бЭйбА
• 03 октября 2018
Ответ дляРа ру ра ру ра
то ви вважаєте ,що можна на місяць по 2 рази постійно хворіти грипом!А не за кінська доза цієї болячки?В неї кожні соплі грип.Просто вже трохи дістало,що нічого не тямить,вивчила що грип це соплі кашлі,і приписує собі цю болячку.
бЭйбА
• 03 октября 2018
Ответ дляМояХатаСкраю
ну раз в рік ми в і хворіємо.І знаємо що таке грип.Але це вже перебор.
Ухахайкина• 03 октября 2018
У меня свекровь так говорит, ну и что?
А еще на поликлинику говорит больница, поначалу передергивало ’я в больнице’, сразу рисовались сердечный приступ и т.д., а потом привыкла, пусть как хочет так и говорит))))
И шооооо? как это влияет на качество моей жизни?))) а никак.
Ра ру ра ру ра• 03 октября 2018
Ответ длябЭйбА
а ви що, крім грипу вивчили ще 2 назви болячек і дуже себе продвинутою відчули? =))
Я вважаю, що двічі хворіти на місяць перебор незалежно від діагнозу.
Ра ру ра ру ра• 03 октября 2018
ви занудна і доколупуєтесь. якщо ви хоч раз без лікаря ставили собі ’діагноз’. Навіть ’простуду’, то вас можна описати так як і вашу куму. прицепитись, что простуда не чіпляється і кожен насмарк це признак якогось вірусу чи пересушення носа.
Вобщем, було б бажання
бЭйбА
• 03 октября 2018
Ответ дляРа ру ра ру ра
та ні звичайно.Аье перед тим як щось говорити включаю мозок.А не мелю різну чепуху.
бЭйбА
• 03 октября 2018
Ответ дляРа ру ра ру ра
Вобщем, було б бажання
я не зануда!

Коленная ложечка• 03 октября 2018
да да автор. Вы нужная. И куму свою Вы не любите. А может завидуете ей. ХЗ.
Кнопус• 03 октября 2018
У моего мужа и свекрови все ГАЗИКИ, даже если голова болит - это ГАЗИКИ давят