Фея_3уровень• 08 октября 2018
Кто пробовал антисептик Tools?
Рекламируют, как суперсредство от всего, и абсолютно безвредный. Кто-то пробовал? Как результат?
Фея_3уровень
• 08 октября 2018
Ответ дляВсеЧетко
состав?
это фото из объявления. На мой вопрос о составе продавец ответил, что основное действ вещество озон, а полный состав отправила смотреть на фото
ВсеЧетко• 08 октября 2018
Ответ дляФея_3уровень
озон не стабилен, насколько я знаю...легко разлагается с О3 на О2+О....так что поместить его в воду или в баночку в чистом виде - брехня. В википедии написано, что озон бактерицидное средство - типа как кварцевание делают - и остается запах озона. Но при этом озон мутаген - из той же википедии.
а фото вообще чушь, это не состав средства, и заключение моз под таким номером даёт совершенно другой текст от другого числа. смотрите тут 5870. Висновок № 05.03.02-04/15183, від 13.03.2013 р.
ВсеЧетко• 08 октября 2018
Назва об´єкта експертизи: Встановлення відповідності приміщення (в приміщенні лабораторії нафтобази) для зберігання прекурсорів – толуолу згідно ГОСТ 5789-78 ’Толуол’, яке розташоване за адресою: 49022, місто Дніпропетровськ, вулиця Океанська,11
Реквізити виробника продукції: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ’ДНІПРОНАФТОПРОДУКТ’, Україна, 49000, м.Дніпропетровськ вул. Карла Лібкнехта,11 (юридична адреса); 49022, м. Дніпропетровськ, вул. Океанська,11 (фактична адреса), (0562) 35-64-03, код ЄДРПОУ: 03481879
Сфера застосування об´єкта експертизи: Для отримання ліцензії на прекурсори, зазначені в списку 2 табл. ІV Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів
Термін дії висновку: до 20.03.2018р.
Источник: Реєстр санітарно-епідеміологічних висновків - нормативно-директивні документи МОЗ України
Термін дії висновку: до 20.03.2018р.
Фея_3уровень
• 08 октября 2018
Ответ дляВсеЧетко
Термін дії висновку: до 20.03.2018р.
Вы Шерлок) Да, действительно. Ну, я и смотрю, какое-то мутное средство. От всего.
Фея_3уровень
• 08 октября 2018
Ответ дляВсеЧетко
Термін дії висновку: до 20.03.2018р.
а, нет, Вы неправы. Вот этот висновок, совпадает
2. Висновок № 05.03.02-04/15183, від 28.02.2012 р.
Назва об´єкта експертизи: Дезінфікуючий засіб - шкірний антисептик «РОСА+» (діючі речовини: високоактивні кисневі сполуки хлору, вільні радикали хлору та кисню (HClО; ClO2; ClO-; O3; H3O+2; H3O+;O2; Cl0; NaCl); масова концентрація активного хлору-0,02%)
Реквізити виробника продукції: ТОВ «КОМПАНІЯ ІНТЕРКОМ 2010», Україна, 61166, м. Харків, проспект Леніна, 38, тел.: (057) 7106132, код ЄДРПОУ: 37363915
Сфера застосування об´єкта експертизи: Засіб « РОСА+» застосовують для дезінфекції рук хірургів, акушерів та медперсоналу, які зайняті у проведенні операцій та прийнятті пологів в закладах охорони здоров’я; для обробки шкіри пацієнтів перед інвазійними втручаннями, ліктьових згинів донорів; дезінфекції рук працівників учбово-виховних закладів, аптечних закладів, лабораторій різного підпорядкування, об’єктів комунальних служб, в т.ч. косметичних салонів, перукарень, закладів громадського харчування, соцзабезпечення (будинки старих, інвалідів та ін.), банківських установ; дезінфекції рук робітників підприємств харчової, фармацевтичної, біотехнологічної, косметичної промисловості, санітарно-курортних закладів, підприємств ресторанного господарства, підприємств агропромислового комплексу та ветеринарного нагляду; дезінфекції рук та шкірних покривів персоналу інших об’єктів, діяльність яких вимагає додержання гігієнічних норм та правил у зонах надзвичайних ситуацій.
Термін дії висновку: 28.12. 2017 року (для державної реєстрації в ДСЕС України)
ВсеЧетко• 08 октября 2018
Ответ дляФея_3уровень
аа, ага...кто ж знал, что там под одним номером высновки лепят...странные какие-то....ну вы состав увидели? діючі речовини: високоактивні кисневі сполуки хлору, вільні радикали хлору та кисню (HClО; ClO2; ClO-; O3; H3O+2; H3O+;O2; Cl0; NaCl); масова концентрація активного хлору-0,02%
ВсеЧетко• 08 октября 2018
високоактивні кисневі сполуки хлору на первом месте, потом вільні радикали хлору та кисню (HClО; ClO2; ClO-; O3; H3O+2; H3O+;O2; Cl0; NaCl)...там среди них затесался и озон О3...но никак не действующее главное вещество
ВсеЧетко• 08 октября 2018
и его цена 1 л 205 грн, а не 100 мл - 135 грн как тут на кидстафе ...подробнее не искала, может и дешевле
Фея_3уровень
• 08 октября 2018
Ответ дляВсеЧетко
да, увидела. Вы не химик, случайно?
ВсеЧетко• 08 октября 2018
Ответ дляФея_3уровень
да, увидела. Вы не химик, случайно?
не, с гуглом дружу)
Фея_3уровень
• 08 октября 2018
Ответ дляВсеЧетко
офигеть))
ВсеЧетко• 08 октября 2018
Ответ дляФея_3уровень
офигеть))
думайте сами - решайте сами, иметь или не иметь)
Фея_3уровень
• 08 октября 2018
Ответ дляВсеЧетко
спасибо, подсобили)