Самоучка• 10 октября 2018

Ще в такій ситуаціі не була. Капець. Подзвонила на рахунок роботи.

Подзвонила по вказаному телефону на рахунок роботи.Піднімає трубку жінка чи дівчина..незнаю.Я привіталася ,вона привіталася на повишених тонах.Я почала розпитувати про роботу.А ця чокнута як почала кричати в трубку ,що вона мені сказала ще 10 хв назад ,щоб я дзвонила після 11.Я відповідаю що ми ще не спілкувалися,і я незнаю про що вона говорить.Вона настирливо Нєт!ви дзвонили,що ви мені розказуєте і т.д.Моя відповідь що вона напевно мене перепутала.Накричала на мене як ненормальна.Я в шоці поклала слухавку.Це що було.?Що я в такій ситуаціі повинна була зробити чи відповісти?Бо була в шоці.
автор Самоучка • 10 октября 2018
Ответ дляСнежнакомка
Зателефонувала щодо роботи. Поклала гроші на рахунок у банк.
Мені фіолетово.Повірте.Буду писати вже вашою манерою спілкування.Не знаєте де підвищити свою самооцінку?
LarsonPeterson• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
Я дзвонила в 10 год ранку.Щоб не було тут лишніх запитань,чи часом не о 8 год ранку.
рабочие люди смело звонят с 9 00. а эта дура какая то психическая. тчо за работа хоть офисная? или может посменная?
Невидимка Майя• 10 октября 2018
Ответ дляМаманя
Так вы, не интересующихся зарплатой, вообще должны без резюме брать.
Не вам ли должны?
СтелькаОТединицы• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
А чим укр мова вам не вгодила?Чи ви хочете мені тут доказати ,що ваша чисто російська краща?І не грамотна якраз ви!!!Тому що навіть поняття не маєте ,що перше слово в новому реченні пишеться з великоі букви.А те що в мене не має на клавіатурі одноі букви ,це я без вас знаю.
как раз укр.мова меня полностью устраивает. и российская не моя, просто говорю так. укр. знаю и имею диплом вуза как свидетельство сего факта. но говорю на каком хочу. спасибо за великий ликбез от вас, но я в нете пишу не набираю с заглавной (вы же тоже позволяете себе не ставить запятые. вы же знаете, где нужно ставить, но просто не утруждаете себя такой мелочью? правда же? ).
а вот вы почему-то над украинским издеваетесь. но так коверкать слова как вы... мои словари на полке вздернулись.
но суть-то даже не в том, кто где чего знает. а вот к изготовлению документов для людей вас допускать никак нельзя.
Дніпрянка• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
Я тільки привіталася.А ця істеричка зразу почала кричати як ранена.З ким говорити?
Зрозумівши з крику, що після 11-ї треба дзвонити, треба було спокійно закінчити розмову.
Фрекен бок• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
Де я тут гакала чи шокала?Ви при розумі?Чи так аби ляпнути?
Вы пишете на суржике. Могу представить, как разговариваете.
ijkelmrj• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
Якщо це достойна роботі ,з достойною заплатою,то нормальне начальство нічого не скриває ,і вказує зразу в оголошенні.А по таких співбесідах там де скрита інфа ,більше ходити не буду,тільки час гаю даремно.
Вы не совсем правы. На руководящие должности редко пишут з/п, там вообще чаще всего бонусная система. Вот по телефону и попытаются узнать на какую з/п претендует кандидат и попросят прислать резюме. Каждый хочет купить подешевле хорошего кандидата
Но грубить по телефону ни один профессиональный менеджер по персоналу или секретарь себе не позволит. Даже если это звонок в неадекватное время, проще не взять трубку и позже перезвонить.
Дніпрянка• 10 октября 2018
Ответ дляФрекен бок
Вона пише гарною українською мовою.
автор Самоучка • 10 октября 2018
Ответ дляСтелькаОТединицы
Головне щоб ви не вздьорнулись!Словники це дурниця.
Фрекен бок• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
А ви соромлюсь запитати,ким працюєте?Яка професія у вас?Можливо вчитель укр мови ,чи філолог?
Да хоть уборщицей) тем более Вам должно быть стыдно)
СтелькаОТединицы• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
а вы хамка погляжу.
за меня не напрягайтесь. я по таким мелочам даже не огорчаюсь.
а вот ваше отношение к словарикам очень видно по вашим комментам. зря вы их дурныцями обзываете, вам они точно помогли бы.
Тётушка Лошадь• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
напишите ее номер тел мы все дружно ей позвоним , пару дней так точно разговаривать не захочет
автор Самоучка • 10 октября 2018
Ответ дляФрекен бок
Я хороша людина,а це головне.А на якій мові я розмовляю це є моя особиста справа.А люди які постійно когось виправляють,бо хочуть здаватися дуже грамотними,це о без палочки.Ні одна людина культурна не позволить собі в адресу іншоі такі зауваження.Хіба що тільки убога,ущербна,яка більш не знає де себе приткнути.
Фрекен бок• 10 октября 2018
Ответ дляДніпрянка
Вона пише гарною українською мовою.
Точно? ’Не позволю’,’не скриває’, ’поупражнялись’ и т.д. Тоже так говорите?
автор Самоучка • 10 октября 2018
Ответ дляСтелькаОТединицы
а вы хамка погляжу.
Чому це хамка?Ви перша почали !Чи думаєте буду мочати ,і кивати головою,коли ви мене хотіли тут принизити?Ви чим краща?Нічим!
автор Самоучка • 10 октября 2018
Ответ дляФрекен бок
По темі щось буде?Чи можна закривати вже?
Дніпрянка• 10 октября 2018
Ответ дляФрекен бок
Інакше говорю, але інколи й так, це такий стьоб. Але знавиці української ’со словарем’ робити зауваження носіям мови не мають права. Російськомовних рихтуйте, щоб язик краше вчили.
СтелькаОТединицы• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
я вам не хамила и не грубила, а пояснила почему всем жителям старны повезло, что вы вчера не устроились нотариусом.
я все же останусь при мнении, что я лучше таки.
Четырёхсторонний скотч• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
Покажите где написано ’вчора’ и закрывайтесь
Фрекен бок• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
Я Вам объясняю, почему Вам грубо ответили по телефону. Потому что раздражаете.
Фрекен бок• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
Я не к Вам обращалась, успокойтесь, ведете себя как хабалка.
автор Самоучка • 10 октября 2018
Ответ дляФрекен бок
Персен допоможе!
кружкаЭсмарха• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
Вчора не було часу тут спілкуватися.
и Вы за сутки так и не остыли? Ну нагрубили Вам - растерли и забыли. Или Вы на каждый косой взгляд в Вашу сторону - впадаете в панику?
Фрекен бок• 10 октября 2018
Ответ дляДніпрянка
Обычно на русском более грамотно пишут и говорят. И при чем здесь знавиці української ’со словарем’? Вам ли судить о моем знании украиского, это раз. А два - просто очень слух режет ваш суржик.
автор Самоучка • 10 октября 2018
Ответ дляСтелькаОТединицы
Ваше право здаватися на фоні інших кращою!Але тільки ваше.Є люди протилежноі думки.Все таки вважаю що ви по житті так ж ,з своіми нікому не потрібними повчаннями .
кружкаЭсмарха• 10 октября 2018
Ответ дляАноним_1447
девочки, извините, что не по теме, вопрос : на рахунок чего-то, это правильная формулировка в украинском языке или правильно употреблять Щодо? уже не первый раз вижу и слышу.
не правильная, слово ’рахунок’ употребляется только в математике. Но Автор же в серьезную контору - ей виднее.
Четырёхсторонний скотч• 10 октября 2018
Автор, не надо Вам в нотариусы, это не Ваше, Вы невнимательная, проблемы с коммуникабельностью, эмоциональны излишне. Вам бы свою мастерскую и картины рисовать или гончарный круг, если есть способности. Это бы и успокаивало Вас, и точность там не так важна, как в документообороте, с людьми не надо общаться. Вас Бог отводит
автор Самоучка • 10 октября 2018
Ответ дляФрекен бок
Дуже швидко вже десь має бути закон про те що всюди мають розмовляти украінською.Всюди.От тоді ми будемо з вас посміхатися,як ви будете говорити чистою украінською.І так!Все рівно я людина яка розмовляє украінською чую тих хто хоче розмовляти але не вміє,тому що по житті розмовляє російською.Це тільки ви думаєте що вас непомітно і ви дуже украіномовні.Але мені все рівно і нікого вчити не збираюся.
Фрекен бок• 10 октября 2018
Автора так возмутила грубость и невоспитанность девушки, с которой она общалась по телефону, а сама автор, как оказалось, не менее склочная и истеричная женщина)
кружкаЭсмарха• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
Разочарую Вас, не будет такого закона)