Самоучка• 10 октября 2018
Ще в такій ситуаціі не була. Капець. Подзвонила на рахунок роботи.
Подзвонила по вказаному телефону на рахунок роботи.Піднімає трубку жінка чи дівчина..незнаю.Я привіталася ,вона привіталася на повишених тонах.Я почала розпитувати про роботу.А ця чокнута як почала кричати в трубку ,що вона мені сказала ще 10 хв назад ,щоб я дзвонила після 11.Я відповідаю що ми ще не спілкувалися,і я незнаю про що вона говорить.Вона настирливо Нєт!ви дзвонили,що ви мені розказуєте і т.д.Моя відповідь що вона напевно мене перепутала.Накричала на мене як ненормальна.Я в шоці поклала слухавку.Це що було.?Що я в такій ситуаціі повинна була зробити чи відповісти?Бо була в шоці.
Самоучка
• 10 октября 2018
Я дзвонила в 10 год ранку.Щоб не було тут лишніх запитань,чи часом не о 8 год ранку.
Карамбулкул• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
тю...
Слоник-тоник• 10 октября 2018
Вы взрослый человек, поэтому в силах справиться с ситуацией самостоятельно.
Самоучка
• 10 октября 2018
Ответ дляАгатаХристя
Как говорится ’ Бог отвел..’
Точно не ваша работа))
Робота хороша!але таке начальство???
Самоучка
• 10 октября 2018
Ответ дляСлоник-тоник
Та звичайно,що я поклала слухавку і після цього мені прояснилося.Але що це за таке відношення до ще ненабраного персоналу?Істтеричка якась.Орала як ранений бізон.
КликОЛЬКА• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
Робота хороша!але таке начальство???
Яке начальство? То, мабуть, дівчика-секретутка історичного типу взяла слухавку. Може, щось серйозне трапилося. Ми всі люди. Якщо робота хороша, то перетелефонуйте після 11, та й по всьому.
Чёрти Шо• 10 октября 2018
Как говорит одна крутая знакомая - делайте выводы))))))
В нормальной фирме точно так говорить не будут.)))
Самоучка
• 10 октября 2018
Ответ дляКликОЛЬКА
Вона була заспана,я по голосу чула.Але це іі проблеми.Якщо на те пішло потрібно вказувати з котроі год можна дзвонити.Але це все рівно не виправдання.Як можна з людьми так розмовляти ,тим більше перший раз .?
Весенний Марафон• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
а в нас ще немає 10 години ранку, чи це було вчора і ви ще не відійшли?
Самоучка
• 10 октября 2018
Ответ дляНе обижаюсь
Напишите отзыв о конторе там где это возможно.
Контора серйозна!Займаються виготовленням документів.
Паравозик• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
автор...еще есть масса причин, из-за которых баба может истерить:))) ну выберите себе любую:) и не факт, что это была начальница...возможно недотрах-я секретарша?:))) смело звоните еще!
Самоучка
• 10 октября 2018
Ответ дляВесенний Марафон
Вчора не було часу тут спілкуватися.
Самоучка
• 10 октября 2018
Ответ дляПаравозик
Мені вже рука не підніметься набрати цей номер.

ДлинноНожка• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
Вчора не було часу тут спілкуватися.
Позвоните сегодня после 11 и ледяным голосом , выясните все интересующие моменты ! Вы же хотите найти норм работу или какая-то соплячка секретарша способна сбить вас с толку !?так вы долго будете искать
Паравозик• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка

за-бей-те!!! вам скоко лет? где умение прикидываться шлангом?:))) не глупите
Божий одуванчик• 10 октября 2018
Такая ситуация была у моего мужа. Ничего бывает, а нам тогда ой как нужна была работа( съемное жилье, ребенок грудной, я студентка.
Остановщица• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
Робота хороша!але таке начальство???
Гадаєте начальство? Звільнена яка відпрацьовує останні 2 тижні швидше.
Але то точно знак долі що Вам не туди.
Самоучка
• 10 октября 2018
Ответ дляБожий одуванчик
І що телефонував ще?

Тектоническая расческа.• 10 октября 2018
Ответ дляСлоник-тоник
А вот недавно• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
Теперь будем это перетирать? Идите дальше и успокойтесь)))
Мстящий за Зайца• 10 октября 2018
Ответ дляВесенний Марафон
Тоже хотела написать))
Невидимка Майя• 10 октября 2018
Терпеть не могу, когда звонят и ’ устраиваются’ на работу. В вакансии всегда указываем e-mail и просим отправить резюме, но особо умные сразу звонят и с вопросом в лоб ’ какая зп’. Прошу отправить резюме - испаряются)
Самоучка
• 10 октября 2018
Ответ дляА вот недавно
Вас ніхто не змушує сидіти в моій темі.Є безліч цікавих тем в топі наприклад.
Четырёхсторонний скотч• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
Судя по часам и сообщению раньше 9 звонили, может нарвались на сторожа, наберите ещё раз в рабочее уже время
Самоучка
• 10 октября 2018
Ответ дляНевидимка Майя
А для чого я буду відправляти резюме,якщо можливо менетзарплатня не влаштовує?Де тут логіка!Я відправляю тільки туди ,де умови і зарплатня підходить.А то потім бігаєш по співбесідах ,а там зарплата гулькін шиш.І до речі там було вказано,що деталі за тел.
Да Щас же• 10 октября 2018
Ответ дляСамоучка
Робота хороша!але таке начальство???
Может секретарь, а начальство будет после 11! Если хорошее место,то звоните .