Доктор Варвар• 21 октября 2018
Скажене весілля- чи можна піти з дітьми 5-7 років
Нема на кого залишити дітей
Без Баяна• 21 октября 2018
з дросвіду: дітки знаходять на весіллі однолітків і бавляться весь час, не заважаючи дорослим, адже на весіллі весело.
Стекловыжималка• 21 октября 2018
Ответ дляБез Баяна
Скажене весілля - це фільм.
Радикальная• 21 октября 2018
Ответ дляДоктор Варвар
Там нет разврата?
Видела только трейлер, не повела бы ребенка на этот фильм. Да и сама бы не пошла, этот не тот фильм, что стоит в кино смотреть.
КинДза• 21 октября 2018
дуже класний і смішний, ходили родиною-малому 8. Насміялися.....Єдина секундна сцена де вона залазить зверху на нього і цілує (в одязі)
Без Баяна• 21 октября 2018
Ответ дляСтекловыжималка
Скажене весілля - це фільм.
зрозуміла. дякую, подивлюся