Покорительная• 10 октября 2013
Підкажіть які тарифи на вставлення пластини при переломі
можливо хтось стикавсь і підкажете, а можливо тут є медики) рука зломана в місці від запясття до локтя потрібно вставляти 2 пластини) можливо хтось знає розцінки і скільки все це обійдеться скільки потрібно самому лікарю дати за операцію? буду вдячна
фан L.O.S.T.• 10 октября 2013
здравствуйте!у нас бабушка бедро сломала,пластина 6000-8000,врачу 1000,ну и так на расходы
Мамаша в бигудях• 10 октября 2013
Зависит от материала пластины и размеров. Нам на голень под колено начиная от разовых простыней на стол и заканчивая пластырем обошлось в 12 тысяч. Потом еще отдельно покупали тутор и обезболивающие посильней, а кетанов мужа не брал(
Покорительная
• 10 октября 2013
Ответ дляфан L.O.S.T.
саме більше цікавило скільки врачу думаю чи 1000не замало?)
фан L.O.S.T.• 11 октября 2013
Ответ дляПокорительная
это как коллеге коллеге)