СтелькаОТединицы• 01 ноября 2018
Должен ли я платить алименты, если жена живет с другим мужем
Сегодня зашел разговор о разводе, сил уже нет с этим человеком жить, есть сын. Жена собирается уехать в другую страну к своему бывшему любовнику (он звал несколько лет к себе)..
Ситечко для мыслей• 02 ноября 2018
Ответ дляЖерица ночи
Вы это точно знаете или просто предполагаете??
Было усыновление новым мужем, точнее не бывает
СССРовна• 02 ноября 2018
Не перечитувала все ,але скажу так: Якщо ви не змогли вберегти сімю, а особливо дружину від походів на ліво -це ваш жирний мінус(від хорошого чоловіка жінка ніколи не піде). По поводу аліментів я би впровадила закон щоб всі витрати розділити пополам, а не получати жалкі копійки які ще ’татко ’ думає чи платити чи ні , бо у мами новий ухажор. Мені дуже прикро що коли сімя розводиться багато ’татусів ’ забувають що в них є діти які хочуть їсти ,одягнутись, розвиватись, вчитись. А це потребує не мало затрат. Чи після розводу ви автоматично не батько!????
Семен Семеныч• 02 ноября 2018
Ответ дляСССРовна
то что жена нашла пошла налево- говорит только что она плять!!!