missksjusha• 26 ноября 2018

Де замовити в інтернеті велику шафу за індивідуальними розмірами

Хочу замовити велику шафу (або шафу-купе, або звичайну з розпашними дверима) за індивідуальними розмірами 350*255*70 см. У нашому місті продавці працюють з фабриками, які пропонують звичайні шафи висотою максимум до 210 см, а шафи-купе маскисмальною довжиною до 300 см. А мені потрібна більша. Порадьте де можна замовити. Більше схиляюся до звичайної шафи з розпашними дверима. Колір виключно білий, фасад - наполовину дзеркальний
julia0311• 26 ноября 2018
У любого мебельщика. Только у вашего шкафа будет антресоль.

AleksandrЯ• 26 ноября 2018
Яке місто?
автор missksjusha • 26 ноября 2018
Ответ дляAleksandrЯ
Яке місто?
М.Луцьк
kvitka-a583• 28 ноября 2018
missksjusha, якщо вам напишуть у приват із Вудсістемс ( woodsystems . com.ua ) - то тільки НЕ WOODsystems, не вірте всім їхнім брехням. Це український виробник - який грабує людей... Вдають із себе професійних виробників, в соц. мережах ’малюють’ (!) картинки меблів, вдають що вони реальні, а натомість - платиш їм 80% грошей - минає рік і НІФІГА! Дуже НЕ рекомендую! В нас Договір із ними від вересня 2017 року і зараз ми без кухні та шафи та тумби. А дівчина, яка брала у нас гроші десь ховається на Волині, сторінку на фейсбуці видалила і шукай її...
І загалом перед тим як обрати виробника та нести грошовий аванс за будь які меблі - ШУКАЙТЕ ВІДГУКИ лише друзів і знайомих і їх особисті рекомендації!