муха в кедах• 03 декабря 2018

Пільги батькам, які розвивають дітей. Куди звертатися?

Де дізнатися детальніше. Можливо хтось знає?

В кінці року ця сім’я має право показати свої витрати на додатковий розвиток дитини і той дохід, який показує сім’я, зменшується на ту витрату на додатковий розвиток дитини, перед оподаткуванням. Тобто, 18% доходу, які мали б оподаткуватися, повертаються назад в сім’ю. Це може стимулювати наших батьків вкладати в наших дітей. Це і приватні садочки, і приватні школи, спортивні, музичні заклади, ті, які розвивають нашу дитину", - сказала Ірина Луценко.

https://ua.112.ua/polityka/rada-zaprovadyla-podatk...
MamaGalya• 03 декабря 2018
И , если с доходов только ЗП, то надо ли подавать декларацию? Ведь ее сдают те, у кого дополнительные доходы?

автор муха в кедах • 03 декабря 2018
Ответ дляMamaGalya
Автор, это государство возвращает эти 18% именно деньгами? Или с ЗП берут меньший процент? Я не поняла как-то.
Я теж не зрозуміла, тому тут і питаю. Можливо хтось пояснить детальніше.
Пушап Ми• 03 декабря 2018
Ответ длямуха в кедах
я думаю, що скоріше за все наступного року повертають за попередій. навряд чи під вас будуть спеціальну программу створювати з меншим відсотком автор, а ви ким працюєте що у Вас ЗП 3000? вчора Гройсман зробив заяву що середня ЗП 9000 по Україні))
Манка Я• 03 декабря 2018
Ответ дляMamaGalya
Возвращают деньгами. Подавать декларацию не нужно
автор муха в кедах • 03 декабря 2018
Ответ дляПушап Ми
Я в школі, вихователь ГПД, пів ставки.
Пушап Ми• 03 декабря 2018
Ответ длямуха в кедах
Я в школі, вихователь ГПД, пів ставки.
тоді зрозуміло, тоді не все так погано.
ol_kin• 03 декабря 2018
Ответ дляГладковыбритый шишун
Вы не шутите?))) У меня по квитанциям на ребенка уходит в год 50-70 тыс. Только я мало верю в такие подачки от государства, в котором нет денег и пронизано неправдивыми вещаниями))) сколько Вы тратите в год на хореографию?)))
наоборот еще и прихватить смогут откуда доходы,

Люблю кетчуп• 03 декабря 2018
У нас все за нал. Репетиторы, кружки.
автор муха в кедах • 03 декабря 2018
Звонила на гарячу лінію, там немає з’єднання з оператором.
Леска• 03 декабря 2018
Ответ длямуха в кедах
Выше писали что вернули на карточку ( за страховку)
Гладковыбритый шишун• 03 декабря 2018
Ответ дляБулькаю
Я ось платно розвиваю, але без чека .Логопед, каліграфія,репетитор англійська,репетитор математика . Чеків ніхто не дає - ось в чому біда. Довести, що розвиваєш дитину важко.
скоро Вы сможете отдать ребенка на кружки. нам репетитор особо не помог по языкам, а вот в группе - понеслись.. до 10 лет считается учишь язык на подкорку. проходили 2 года- вообще ничего, сейчас 9- ходим на курсы-толк есть.
Леска• 03 декабря 2018
Ответ дляПушап Ми
А ви не занете Як середня вираховується? У вас 0 яблук, у Маші 10 яблук, в середньому у вас по 5 яблук.
Серьезная баба• 03 декабря 2018
Ответ дляПушап Ми
Ну чому ж, можна з чеком але буде доржче. Ви ж розумієте, що податки оплачує кінцевий споживач послуги.
розумію, добре розумію. Питання
Наприклад в Бельгіі при покупці навіть ноутбуку повертається ПДВ(при заміні на нову модель у того ж продавця, вертається різниця по ПДВ).
Аноним_1546• 03 декабря 2018
Ответ дляСерьезная баба
Автор, в нашій країні такі витрати ’в тіні’... про які чеки можна казати, коли все ’безкоштовно, але благ.внески - по списку’
Выбирайте приличные занятия. Там оплата официальная.

У меня есть чеки:
- курсы немецкого
- Стем-школа (Лего-студия)
- актерское мастерство
- творческая студия
- секция шахмат.

Только за каратэ мы платим тренеру без чека.
Аноним_1546• 03 декабря 2018
Ответ дляПушап Ми
у вас приватна школа чи садок?
У нас разные секции вне школы. По официальным платежам - 5500 в месяц.
Аноним_1546• 03 декабря 2018
Ответ дляБулькаю
Занятия с официальной оплатой стоят дороже.
Пушап Ми• 03 декабря 2018
Ответ дляАноним_1546

У меня есть чеки:
- курсы немецкого
- Стем-школа (Лего-студия)
- актерское мастерство
- творческая студия
- секция шахмат.

я выбираю по соотношению цена-качество ( в конкретном случае отзывы родителей и потом смотрю на результат у ребенка)
И там где офиц. там все на 30% дороже.
Подскажите сколько платите за Лего и курсы немецкого? Лего наверное студия ’Вынахиднык’?
Серьезная баба• 03 декабря 2018
Ответ дляАноним_1546

У меня есть чеки:
- курсы немецкого
- Стем-школа (Лего-студия)
- актерское мастерство
- творческая студия
- секция шахмат.

дякую. Ви орієнтуєтесь на вел.міста, де більш свідомі платники податків, де є платні гуртки.
Багато в державі безкоштовних гуртків, допустім при БЮТ, але купуються дод.матеріали для роботи, замовляються танц.костюми з благ.внесків, багато дитячих конкурсів є комерційними проектами (на благ.внесках-виготовлення нагород, оренда приміщення, гран-прі), тобто такі речі за кошт батьків, але не думаю, що пдв по таких пунктах буде повертатися, адже реєстрація на конкурс- базується на благодійних внесках конкурсантів, а не по квитанціях.
Однозначная• 03 декабря 2018
Ответ дляМанка Я
Мой муж так деньги за страховку возвращает уже второй год. А мама моя, в свое время, деньги за мое обучение в универе возвращала. Все реально. Главное чтобы доки в порядке были
какая страховка у вас?

Серьезная баба• 03 декабря 2018
описка: тобто конкурси є не комерційними проектами, але реєстрація йде через благ.внески конкурсантів, для фонду конкурсу
Однозначная• 03 декабря 2018
Ответ дляПушап Ми
это он с зп и премиями укрнафтогаза такую цифру получил?)
ОйЙой• 03 декабря 2018
интересно. послушаю. на одного ребенка ежемесячно 600грн .уходит.
автор муха в кедах • 03 декабря 2018
Можливо в когось є знайомі в податковій, дізнайтеся, будь ласка. Боюсь в нашому маленькому місті про таке ще не чули)))
Аноним_1546• 03 декабря 2018
Ответ дляПушап Ми
И там где офиц. там все на 30% дороже.
Лего - ’Вынахидник’. Только сейчас они называются Стем-школа Инвенто. Одно занятие - что то около 300 грн. Выгодней платить за пол года.
Курсы немецкого - ТАКО и компания. Там зависит от варианта курса и преподавателей. Самая минимальная цена - 560 грн за 8 занятий (начальный уровень в группах). У нас немецкий - 2 тыс/2 раза в неделю
Пушап Ми• 03 декабря 2018
Ответ дляАноним_1546
сколько Вашему ребенку лет?
у меня дочка занимается худ гимнастикой, уже 5 лет. в этом году разонравилось и хочет бросить. А я прошу ее пока не бросать хотя бы до 4 класса школы доходить и тогда бросать. понятно из-за спорта у нас ост времени немного на рисование и английский. но мне нравится то что из-за спорта ребенок очень организованный, мало времени на мультики-планшеты остается ,но сомнения есть не лучше ли заняться вторым языком и шахматами или еще чем то)) тем более что спорт ей очень разонравился
Аноним_1546• 03 декабря 2018
Ответ дляПушап Ми
сколько Вашему ребенку лет?
Моему 8. Загружен по полной. Домой приходим в восемь-пол девятого. Уроки садится делать в девять вечера.
И, самое странное, за час успевает все. Зато когда не было загрузки - по 5 часов делал уроки.
Пушап Ми• 03 декабря 2018
Ответ дляАноним_1546
дочке тоже 8. также уроки делает быстро, когда не идем спорт может по 5 часов делать)
автор муха в кедах • 03 декабря 2018
Наскільки я сама розумію, мені повернуть 18% від того, що я оплатила в державу за хореографію. А в моєму випадку це дуже мало, воно того не варте. Можливо хто багато платить, тому це допоможе.
Леска• 03 декабря 2018
Ответ длямуха в кедах
нет
суму коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім´ї першого ступеня споріднення

Стаття 166. Податкова знижка

166.1. Право платника податку на податкову знижку.

166.1.1. Платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року;

166.1.2. підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

{Підпункт 166.1.2 пункту 166.1 статті 166 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4661-VI від 24.04.2012}

166.2. Документальне підтвердження витрат, що включаються до податкової знижки.

166.2.1. До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов´язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання);

166.2.2. оригінали зазначених у підпункті 166.2.1 цього пункту документів не надсилаються контролюючому органу, але підлягають зберіганню платником податку протягом строку давності, встановленого цим Кодексом.

166.3. Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки.
****
166.3.3. суму коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім´ї першого ступеня споріднення

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17
Леска• 03 декабря 2018
надо договор +квитанции.