ЖующаЯКонфету• 07 декабря 2018

ну, кто жаловался, что нет высоких зарплат в Киеве - налетай

В фейсбуке наткнулась на объявление. Сразу почему-то вспомнилось регулярное нытье на советчице о нищенских зарплатах. Вакансия агентства Ваша няня. Вот, налетай!
Требуется домработница в киевскую семью по уходу за квартирой.

• Квартира в Киеве, м. Позняки,
• График 5 дней в неделю (10.00-17.00),
• Состав семьи – 3 человека,
• Оплата: 18000грн/месяц

Обязанности:
• Уборка квартиры, уход за санузлами, уход за мебелью и интерьером,
• Стирка и глажка вещей
лаМпочка• 07 декабря 2018
Ответ дляЭлочка LA
Я этого не предлагаю. Я предлагаю не оценивать чужой труд на ’’лёгкость’’
Что предлагаете вы? Пойти к работодателю высокооплачиваемой домработницы и предложить ему снизить ей зарплату, так как где -то айтишнику платят меньше? Пускай специалист ай ти поговорит с начальством о том, сколько реально должны стоить его услуги.
А я оцінювала чужу працю на легкість?
Я показала реальну ситуацію на ринку праці на даний час. Не те, скільки має бути, а те, що є фактично.
І айтішнікам зараз пропонують 12-25 тис.
Тому казати про те, що прибиральницям зараз всюди пропонують по 18 тис - це смішно!
Я не пробувала довести, що прибиральницям треба платити менше, чи там айтішніки мають задовольнятися нинішньою зарплатою, це взагалі інша тема!
Я показала зарплати айтішніків як один доказів, що наведена автором вакансія або фейкова, або там приховані такі вимоги, що може й 20 тис буде мало насправді.
Автор теми десь побачила одну красиву картинку з приємними циферками, і тепер щаслива неймовірно. Хоча стан на ринку праці геть не такий красивий, як автор пробує довести.
Элочка LA• 07 декабря 2018
Ответ дляЖующаЯКонфету
я никого и никуда не отправляю, у Вас ПМС? Привела пример вакансии, которую встретила в фейсбуке.
Но я и не строчу темы со стонами, как всё плохо, и что в Киеве нет зарплат в 12тыс.
Касаемо того, что ноют и всё плохо - здесь открытый форум с разными разделами, каждый имеет право писать что ему хочется. Кто-то ноет, а кто-то ноет, что другие ноют:) Писанину в инете, да ещё и анонимную не стоит вообще серьёзно воспринимать.
Я вот терпеть не могу вопли о Валере и мороженной курице, раздражает этот местный фольклор, так тупо, как будто словарный запас у человека ограничен или он от реальности оторван, зомбирован этим сайтом. Ведь не захожу в темы где эти мэмасики могут применимы быть , нет - лепят их в самых нейтральных темах. Да ну и Бог с ними.
Элочка LA• 07 декабря 2018
Ответ длялаМпочка
А я оцінювала чужу працю на легкість?
Да, в реале зарплаты гораздо ниже платят, чем в объявлениях и рассказах на анонимных форумах:)) Согласна на все 100%
Элочка LA• 07 декабря 2018
Ответ длялаМпочка
А айтішніком, по-Вашому, працювати легко, і ця робота нікому не потрібна?
Я не кажу, що прибиральниці мусять працювати за три копійки. Я кажу, що нормально, коли кваліфікована праця оцінюється вище, ніж кваліфікована. Це об´єктивно і справедливо. Оцінювати вартість праці виключно по тяжкості умов - це нонсенс. Навпаки, якраз низькокваліфікована фізична праця і є одночасно і тяжкою фізично, і невигідною по оплаті. Але голова там практично не працює! Ви ж зараз по суті оцінили лише фізичну складову праці, і давай плати за неї багато. А то бач, айтішнік в офісі просто в кріслі сидить, в монітор дивиться, та чайок попиває, за що йому платити?
Тяжкість умов також береться до уваги при оцінюванні праці.
лаМпочка• 07 декабря 2018
Ответ дляЭлочка LA
Аж ніяк.
При оцінюванні праці до уваги береться одне-єдине: цінність та відповідно рідкість спеціаліста. Або іншими словами, співвідношення попиту та пропозиції.
Якщо на вакансію буде стояти черга кандидатів, то почнеться зменшення запропонованої зарплати або ж підвищення вимог до кандидатів. Якщо навпаки, довго не зможуть знайти, то або підвищення зарплати, або зменшення вимог.
Все інше може існувати в уяві роботодавців чи кандидатів, але ніякого відношення до реального ринку праці воно не має.
Ну і як частковий випадок вищесказаного, очевидно, що знайти висококваліфікованого спеціаліста важче, ніж на просто некваліфіковану, а отже, й оцінюють (і оплачують) перших вище, ніж других.
Элочка LA• 07 декабря 2018
Ответ длялаМпочка
Аж ніяк.
По законодательству берётся во внимание тяжесть условий. Другое дело, как этого законодательства придерживаются.
лаМпочка• 07 декабря 2018
Ответ дляЭлочка LA
Де це Ви в законодавстві таке побачили, аж цікаво? )))
Якщо Ви про надбавки за важкі умови, то це працює виключно в рамках державних структур, але не в приватних.
Навіть якщо формально зобов´язують в приватних таке ставити, то просто знижують основну ставку, от і все.
Ніхто не буде платити більше просто так, якщо на менше є купа бажаючих.
Элочка LA• 07 декабря 2018
Ответ длялаМпочка
Цитата:
Де це Ви в законодавстві таке побачили, аж цікаво? ))) Якщо Ви про надбавки за важкі умови, то це працює виключно в рамках державних структур, але не в приватних. Навіть якщо формально зобов´язують в приватних таке ставити, то просто знижують основну ставку, от і все. Ніхто не буде платити більше просто так, якщо на менше є купа

КЗоТ к законодательству отношения не имеет? :))
Ну, оно и плохо, что кто-то согласен за ’меньше працювати, тай ще цилою купою’.
В основном приезжие демпингуют зарплаты.
Элочка LA• 07 декабря 2018
Ответ длялаМпочка
Или вам понятней было бы , если бы я написала проще- по закону?
Ну, оно и плохо, что кто-то согласен за ’меньше працювати, тай ще цілою купою’.
Но это отдельная тема и мне совсем не интересно её развивать:)
Оябунчик• 07 декабря 2018
Знакомая как-то работала няней в семье, неофициально, зарплата раз в месяц, мама ребенка сидела дома и ходила заглядывала постоянно как ребенок, няня постоянно была на глазах у хозяев
Престидижитатор• 10 декабря 2018
Удалено администрацией...