Аноним_1443• 29 декабря 2018

Дівчата help яке плаття вибрати фото з примірочної Андре Тана.

Дівчата привіт, з наступаючим!
Я спеціально приїхала 90км в магазин Андре Тана щоб поміряти колекцію "Пишна та розкішна", потрібне плаття для вечора в ресторані, оскільки зараз я в декреті то самі розумієте що в мене в гардеробі джинси, світшоти та угги;))).
Чоловікові дуже сподобались плаття цієї колекції на проекті "Модель хл".
Після примірки неоднозначні відчуття, підкажіть зі сторони будь ласка!
Olen4a• 29 декабря 2018
3 классное.
Болтушка Му• 29 декабря 2018
3 берите
Отжигающая• 29 декабря 2018
Лучше всего на вас село алое платье. Вам бы утягивающее белье и лиф, чтобы грудь прподнять, было бы хорошо. Потому что в 2-х первых вы бесформенная совсем.
Я такая наивная• 29 декабря 2018
третье
Потрындельница• 29 декабря 2018
Кирикова• 29 декабря 2018
Купила бы 2 или 3 они разные, но сели на вас не плохо.
y fashion• 29 декабря 2018
Красное на вас шикарно смотрится
Кидстаффовна• 29 декабря 2018
alena.plennik• 29 декабря 2018
фото 2 и фото 3
Праздничный сервиз• 29 декабря 2018
3е красивое. Второе- неплохое. Первое- кака
P4elka_Maya• 29 декабря 2018
Аноним_1463• 29 декабря 2018
Ответ дляАноним_1443
Згідна, тканини синтетика 100%.
Якщо чесно то я здивована.
Але ликала гарно сідають.
за таку ціну не може бути кращої тканини. це не висока ціна за плаття.
Аноним_1463• 29 декабря 2018
1. скорее всего, нужен просто меньше размер и нормальный бюстгальтер. платье красивое. к тому же фото сделано неудачно.
2. тоже неудачно фото сделано и непонятно как оно сидит. также в плечах вроде великовато. но может фото так сделали.
3. хорошо село, но летний вариант
Папобус• 29 декабря 2018
СтелькаОТединицы• 29 декабря 2018
Ответ дляАноним_1443
Так, фігура ’яблуко,’, а бочонок то як, скиньте якесь фото з нету, щоб я зрозуміла про що Ви?
Дякую!
Я такі типи фігури називаю ’товста Вєрка Сердючка’ . Ну ось перще посилання, там правда літнє і сарафаном, але щоб ви зрозуміли
220В• 29 декабря 2018
однозначно 3!
Зарядка для хачапури• 29 декабря 2018
Ответ дляНе будь КакСвета
если Вы уже так далеко приехали, зайдите ещё в Марк енд Спенсер у них тоже большие размеры есть
мне нравится вариант 2 - но нужен другой бюст, у вас белье неправильно подобрано
вариант 3 - тоже хорошо, но оно на один раз, так как сильно яркое и запоминающиеся
В Марк энд Спенсер отличное корректирующее белье.
Почемучечка• 29 декабря 2018
только если есть 3 в черном цвете
]Mrs.Сексуальность[• 29 декабря 2018
не нравится не одно..
Марс атакует• 29 декабря 2018
Ответ дляАноним_1443
Але в мене ще одна проблема!
42 розмір, я твльки що повернула в взуттєвий магазин а там всі моделі до 41
Зайдіть на сайт G-аутлет, у них дуже часто класне взуття на 41-42 жіночий, а на 38-39 розбирають, що аж хочеться ноги відрощувати )))))
Каменная Фрося• 29 декабря 2018
3 )))
Фантазерша• 29 декабря 2018
Кидстаффовка• 29 декабря 2018
3 вариант !! Вам хорошо!
Зефирная попка• 30 декабря 2018
Аноним_1480• 30 декабря 2018
З сайту дуже гарне перше плаття в чорному кольорі вам повинно ідеально підійти, і червоне останнє теж дуже гарне.