Аноним_1443• 29 декабря 2018
Дівчата help яке плаття вибрати фото з примірочної Андре Тана.
Дівчата привіт, з наступаючим!
Я спеціально приїхала 90км в магазин Андре Тана щоб поміряти колекцію "Пишна та розкішна", потрібне плаття для вечора в ресторані, оскільки зараз я в декреті то самі розумієте що в мене в гардеробі джинси, світшоти та угги;))).
Чоловікові дуже сподобались плаття цієї колекції на проекті "Модель хл".
Після примірки неоднозначні відчуття, підкажіть зі сторони будь ласка!
Сундучок с каникулами• 29 декабря 2018
Во втором Вы точно ’пишна та роскішна’. Будет умесно всегда и везде
Я тож такое хочу. Они с такого размера?
Сундучок с каникулами• 29 декабря 2018
3 красиво тоже, но
- цвет этот нужно любить. У меня есть похожее платье- очень ярко, мне кажется, что я - флаг.
- 3е подчеркивает живот
Манный комочек• 29 декабря 2018
В третьому ви розкішна молода жінка. Варіант 1 навіть не розглядала б.