Мона Лиза• 06 января 2019
моя зарплата. чи є справедливість, чи я нахаба?
добрий вечір. прошу подивіться на ситуацію зі сторони. я живу в маленькому районному центрі, працюю гл бухгалтером на підприємстві, маю зп 9000,00. річ в тім, шо такі самі зп в начальника відділу продажу, начальника відділу закупівель, зав виробництва, чи справедливо це? чи має моя зп буди вищою, враховуючи мою відповідальність і т д? річ в тім, шо в мене 2 малих дітей дошкільного віку, обоє, я рано вийшла на роботу після пологів, і моє керівництво скоріш за все розуміє, шо на ринку праці я зараз так сказать не ліквід з 2 малими, хоча відпрошуюсь я рідко, і то завжди працюю віддалено, якшо відпрошуюсь. підкажіть зі сторони? в чи скоро я стану ліквідом?;)) як дітям років по 15 буде?
Невидимка• 06 января 2019
Если у вас зп сопоставима с уровнем зп начальника отдела продаж, то на этом предприятии у Вас все гуд
не будет продаж, у вас тоже очень быстро работы не останется
Закидай меня камнями• 06 января 2019
Вы зря недооцениваете директора по продажам. Основное сейчас в условиях жёсткой конкуренции и тотального обнищания населения- это таки продать товар.
Если товар не продадут, выручки не будет, толку не будет никакого. И ни главбух, ни начальник производства, ни закупщики не получат свою ЗП
Басноплетка• 06 января 2019
Зарплата не имеет никакого отношения к справедливости/ походам в декрет / на больничный и пр. Ваша зарплата зависит от того,,как лично вы себя оцениваете и умеете продать ваши навыки и умения.
Каравай-каравай• 06 января 2019
я работаю в Киеве, на очень большом предприятии, работаю финансистом, работы очень много, с двумя детьми не смогла бы так работать. Ухожу в 8, прихожу не раньше 19:00. Ответственность высокая. 9 мес у меня была зп 9000, недавно повысили до 15 000(но работы стало больше).
100pudov• 06 января 2019
У нашего главбуха до января 2019 з/п 4200 грязная, областной центр, бюджет. Если бывает премия в размере оклада - все равно меньше вашей выходит.
Просто болталка• 06 января 2019
вы крутая. обычно, продакты и продажники имеют зп, я уже не буду говорить о %%, больше, чем ГБ.
РокерША• 06 января 2019
А какой уровень ЗП в вашем обл.центре?
ИМХО, отталкиваться надо не от ЗП сотрудников у вас в компании, а от уровеня ЗП у вас по региону.
Если вы себя оцениваете выше, просите, обосновано, повышение, но при этом будьте готовы искать новую работу.
Мона Лиза
• 06 января 2019
Ответ дляНе за Будка
А какой уровень ЗП в вашем обл.центре?
ось тут ви праві- бутьте готові шукать роботу. ну яку нову роботу? маючи двох малят- дошкільнят:((.... кому я така мега крута треба? хіба не так?
Мона Лиза
• 06 января 2019
Ответ дляДайте подуться
А примерное количество работников на вашем предприятии какое?
35.
Мона Лиза
• 06 января 2019
Ответ дляНе за Будка
А какой уровень ЗП в вашем обл.центре?
в обл центрі приблизно 10-12 це середній рівень, є звичайно вищі і менші зп
Санька-4b93• 06 января 2019
не смешите.
Если б вы действительно работали главбузом, то этот вопрос у вас не возник бы.
Вы б понимали что пл соотношению должностей в тарификационной сетке вы все, как начальники отделов, находитесь на одном уровне.
Аноним_1515• 06 января 2019
У нас главбух и есть начальник отдела ( відділ бухгалтерської звітності і шось там ще) и зп соответственно как у начальника отдела
Санька-4b93• 06 января 2019
Ответ дляМона Лиза
35.
35 человек работников и при этом 3-4 начальника отделов?
Эмммм, а работает у вас там кто?
Мона Лиза
• 06 января 2019
Ответ дляСанька-4b93
Эмммм, а работает у вас там кто?
виробництво 10 осіб, відділ продажу 3 особи, закупівлі 2-е, комірники, охоронці, директор, мій помічник
Наполеон Бонапарт• 06 января 2019
Ответ дляМона Лиза
Якщо Ви гарний бухгалтер - Вас і з дошкільнятам візьмуть.
Я не можу зрозуміти чому Ви вважаєте, що Ваша зп повинна бути більша, ніж в інших
Мона Лиза
• 06 января 2019
Ответ дляСанька-4b93
Эмммм, а работает у вас там кто?
ну... як не смішіть, по офіційному нарахуванню то моя за інших керівників відділів вища, але неофіційною частиною всі виплати рівняються. того в мене і винекло питання
Мона Лиза
• 06 января 2019
Ответ дляНаполеон Бонапарт
при будь якій перевірці відповідальність розподіляється між керівником і гол бухгалтером. виходячи із рівня відповідальності.
Санька-4b93• 06 января 2019
Ответ дляМона Лиза
круто ) хорошая производительность у ваших рабочих, если их продукцию аж 3 продажника продают, и за их счет содержится в 2.5 раз больше админперсонала.
Мона Лиза
• 06 января 2019
Ответ дляМаМишка
Якщо у главбуха винЕкло
питання то про що тут мова?
прошу вибачення, то машинально. я ж не вчитель украінськоі мови все ж таки;))
Мейк-ап форева• 06 января 2019
Зазвичай гарний менеджер з продаж цінується доволі високо - продажі годують бізнес.
Тому, зазвичай, крім основної ЗП менеджери мають бонус або з продаж, або ж з виконання фінансового плану. І у сумі це може бути вище, ніж ЗП головного бухгалтера.
Звичайно ж, ЗП головбуха залежить від великої кількості аспектів, можливо Ви фахівець у оптимізації податків або ж у Вас тонна активів, які потребують обліку та оподаткування.
Мона Лиза
• 06 января 2019
Ответ дляСанька-4b93
так і є... ви праві. але ми продаємо лише оптом, і в нас доволі специфічна продукція і обмежений і давно напрацьований ринок збуту
Мона Лиза
• 06 января 2019
Ответ дляAnnaSmith
В смислі, на тому ж рівні
я вас поняла. із продажника ясно. а з начальником виробництва? із нач відділу закупівель?
Дайте подуться• 06 января 2019
Ответ дляМона Лиза
Вы хотите зп такую же, как у директора?