Дівчата, дітки яких ходять до 1 класу , підкажіть , які за новою програмою потрібні навчальні зошити і буквар... хто автори?
нам до школи наступного року, але вже читає,вирішує приклади.... цілком зможе займатись по програмі 1 класу....
але посібників дуже багато.
підкажіть, за якими зараз дітки навчаються.
Всім вдячна за поради!
але посібників дуже багато.
Всім вдячна за поради!
постою_послушаю• 08 января 2019
Вот Вы когда узнаете, какие нужны, то именно их и не покупайте. Иначе ребенку в школе будет скучно потом.
Zvezdochkina• 08 января 2019
Ответ дляАкито
А мені Скорцова не сподобалась , в старшій школі її не продовжують.
Старшей школу по НУШ еще вообще нет.
Откуда вы знаете то там
Будет?
Откуда вы знаете то там
Будет?
Zvezdochkina• 08 января 2019
Школы сами выбирали учебники.
Вы можете только в школе спросить что именно они получили в библиотеку
Ответ дляAnyaSkazka
Букварь-Вашуленко, математика-Заика, английский-Митчел.
Дякую Вам.
КапитолинаЯ• 11 января 2019
Вам би краще запитати у вчителів, які будуть вашу дитину навчати. Знаю що кожна школа може обирати для себе різні програми навчання. Ми синові купували підручники для 1-го класу такі , але за ними не все займаються. У моєї куми син теж у першому класі зараз, але має зовсім інші підручники.