Доброго вечора!
Хвороба майже зламала морально і фізично.
39-та доба пішла.
Розпочалося із ГРВІ (Інгавірін, Панадол),
Причепився трахеїт - додали Сумамед, Лазолван, Ереспал.
Ренген. Причепилась бактерія і бронхіт, жорстке дихання.
Знову додали антибіотик, відмінили Ереспал і додали Мельдоній, жир риб´ячий та Гамалате.
Кашель як був весь цей час сухим, так і лишився, як текло по задній стінці так і стікало дало
Додали Синупрет, Фуразолін, Тонзилотрен, Лоратидин.
За ці 17 діб лікування 3 різні терапевти не порадили звернутись до лора. Почапала сама.
Там звісно - гострий риносинусит, фарингіт, ларинготрахеїт.
Аналіз крові не виявив наявності бактерії. Тому антибіотиків не призначала лор.
Додали 4 зозульки - раз на добу, Полідекса - 10 діб, Гомеовокс, Пульмікорт на 3 доби (щодня двічі).
Пізніше додали Монтулар, Форінекс та Іслу.
5 діб тому (опісля чергового аналізу крові та аналізу на мокротиння) - діагноз від лора та терапевта-пульмонолога: гострий післявірусний риносинусит, гострий фаринголаринготрахеїт, гострий бронхіт обструктивний.
Плюс загострились ГЕРХ та соматоформна дисфункція.
Останні призначення: 5 діб двічі на добу Пульмікорт + Беродуал, форінекс двічі на добу, Імупрет тричі на добу, Цинабсин тричі на добу.
Сьогодні прийшов результат мазка з мигдаликів - Стрептокок загальний (конкретики не було) - 10*6.
Я досі маю сухий непродуктивний зовсім і іноді з відчуттям крові в області горлянки кашель, трішки чую хрипи (сухі і здебільшого нижче рівня легень). Кашляю не постійно. Здебільшого опісля розмов (намагаюсь мовчати більше), під ранок, звісно, трішки під вечір.
Я просто майже не бачу зрушень((
Власне... По задній стінці ще грамину стікає, кашель по формі, змісту і кількісно не змінився.
І присутнє постійне першіння в горлянці (у формі свербіжу) протягом останніх 30 бід.
Частково зникає та більшу частину доби все ж присутнє.
Сприяє кашлевому рефлексу як на вдосі так і на видосі.
Температура та лихоманка за останні три тижні - рецидивує і відступає.
Проте найвища мітка температурного стовпчика за три тижні останні сягала, лишень, - 37,3.
Перепрошую за надмірну кількість інформації! Проте... Мушу запитати.
Можливо комусь довелося приймати Беродуал 10 діб?
Чи варто продовжити мені інгаляції? Чи порадили б бігти до чергового пульмонолога?
Спірометрію, КТ з віртуальною бронхоскопією, ларингоскопію (останній лор не забажав, тільки дзеркальцем посвітив), знову ренген (минув тільки місяць)?
Знову здавати кров?
Буду вдячна кожній пораді і відповіді!!!
39-та доба пішла.
Я просто майже не бачу зрушень((
Знову здавати кров?
sanyatasha• 09 января 2019
Ответ дляИра Грим
Дякую Вам щиросердно!!! Заспокоїли)
Я панікую частенько, проте терпляча.
От зараз саме буду інгалюватись.
Найтяжчі духовні випробування - хвороби дітлахів наших((
Сили вам, терпіння, підтримки і най вашій малечі прийде нашвидше полегшання та одужання!!!
Я панікую частенько, проте терпляча.
От зараз саме буду інгалюватись.
Дуже вам дякую! Одужуйте!