не подумайте, що тролю. ми вже перерили весь гугл. воно швидко рухалось, ледве зловили. змотувалось в комочок коли тікало. має жало
Iriskakiska• 17 января 2019
Ответ дляДоктор Варвар
Это же чья-то чистая душа! Семя священного дерева Эйва! Ничего себе)))))
А говорите, что весь Гугл проверили))))
птицаворона• 17 января 2019
Да пух и есть, ИМХО. Только не тополиный, а другого растения, навскидку не скажу. То, что сверху ’туловище’ - это явно семечко.
птицаворона• 17 января 2019
Ответ дляliberdih
коли ловила жінка, то про це не думала
а банкою як накрила, то воно згрупувалось і не рухалось
вчора ще дило, бр коли відкрили банку, то ще рухалось, сьогодні вже ні
Выложите в группу в фейсбуке ’Тваринний світ України’ на опознание, плз.
КаКоС_тЕбЕ_В_нОс• 17 января 2019
Ответ дляАмарилис
Вы замучили пришельца
. Теперь будем ждать вторжения
Ага, это гуманоид с Нибиру!