Рыжая бестия• 23 января 2019

Можно про Зеленского?

Нашла на просторах интернета такое обращение к кандидату в президенты.
У мене до нього питання, вірніше два!

Ти, Вова, коли інтерв´ю давав, на питання про вибачення перед Кадировим, за черговий твій жарт, хітро.рако так відповів, що просив вибачення не від того, що зі страху в шта.ни тоді наклав, а вибачався нібито перед тими мусульманами, чиї почуття ти міг образити, мовляв, питання віри і почуття віруючих для тебе, виявляється, делікатна тема ...

Так ось, питання у мене: а за "термос" і "ав-ав-авто-кефалія" та іншу гидку фігню, яку ти ніс з екрану перед тим, як всьому світу оголосити твоє невгамовне бажання стати "чесним" президентом моєї країни, ти переді мною особисто вибачитися не хочеш?
Ні?
А що таке?
НЕ ссич.но тобі мої почуття образити?!

А перед мільйонами інших віруючих українців не хочеш вибачитись?
Теж ні?
Тут питання віри для тебе не є делікатними?
Дивно, чи не так?

Целиком поддерживаю вышесказанное. А вы?
Результат:
вже голосів: 1127
301 (26.71%) Проголосую за Зеленского
222 (19.7%) Не проголосую
198 (17.57%) Поддерживаю эти вопросы
164 (14.55%) Не поддерживаю
161 (14.29%) Посмотреть ответы
81 (7.19%) На выборы не пойду
Роз-Мари• 23 января 2019
Ответ дляi.ne.govori
+1 за Мурку
Цитата:
+1 за Мурку[/cit
И я.
Єто пока лучший вариант из всех имеющихся)

asjaua• 23 января 2019
Ответ дляcoch100
Ну так депутатов презедентской партии большинство, из снимать с веток?
В открытом доступе есть графики посещения депутатов ВР и больше всех прогулов у Воны (особенно при голосовании самых важных для страны решений) и Оппоблока. Причем легче посчитать не прогулы, а посещения, в которые они блокируют принятие реформ и т.д.
Fresh• 23 января 2019
Ответ дляzneshka
Пробачте, а на вашу думку, сікльки триватиме той непростий шлях, ще один строк порошенка?
я відповім, все залежить від суспільства і його готовності та зрілості.
От в Швейцарії був референдум щоб платити кожному жителю пару тисяч щомісячно просто так! і вони проголосували проти! нашому суспільству до такого десятки років, але потрібно дозріти. Може через років сто і ми так зможемо!
Хоч з нашим менталітетом
namisha• 23 января 2019
Ответ для_Yaroslava
ви знаєте, я в доларах зараз теж отримують меншу зарплату ніж колись і ціни бачу, але розумію що відбувається. І наївно не мрію, що прийде якийсь клоун (буквально) і раптом знизяться ціни і виростуть зарплати... це ж абсурд.
З іншого боку - те що є зараз, це шлях яким ми йдемо. Це період змін і реформ. Він не простий. А Ніхто і не казав що він буде легкий, але він точно правильний. Нікому ще стільки не вдавалося зробити для держави як діючому. Просто не всі це розуміють. і переконати людей, які не думають далі власного побуту і власної вигоди не можливо (((
А нет никаких реформ. Полицейская провалилась (взятки уже не просто берут, а и просят, пока не так нагло требуют как раньше, но уже фразу ’протокол или по-другому решим’ слышала несколько раз. Сама была свидетелем как по-хамски, в духе старых ментов вел себя пьяный начальник киевской полиции в ресторане (с угрозами окружающим). Медицинскую стопорят.
Судебную (самую важную) и не начинали.
_Yaroslava• 23 января 2019
Ответ дляzneshka
багато що залежить від виборів. Країни, які ставали на шлях реформ перебудовувалися десятки років не маючи сусіда окупанта. А у нас.... - ми самі собі вороги. Все що робиться для нас добре - перекрутили і сказали - то фігня (і безвіз, і томос, і інтеграція, і нова армія і т.д.), от якби нам кишені побільше набили - о це супер!
моя відповідь наступні 10 років можуть дати нам дуже багато, якщо все буде добре
No@Name• 23 января 2019
Ответ дляРыжая бестия
Прострал страну как? Пуйлу не дал дойти до Киева и Западной Украины?
до Киева и Зпадной не дали дойди люди с Западной Украины, а не Порош
Fresh• 23 января 2019
Ответ дляnamisha
Судебную (самую важную) и не начинали.
як то кажуть бджоли кругом бачать квітки, а мухи....
а що скажете про прибуток банківської системи? про виграш Нафтогазу, який за багато років платить великі податки для держави...
Saha_ovs• 23 января 2019
Ответ для_Yaroslava
ніхто не казав, що буде легко... в країні війна, частина земель окуповані і під впливом рашки... і цей терор не припиняється.
але не дивлячись на це - наші дітки ходять до школи, в супермаркетах черги, в кінотеатрах і театрах завжди є люди... це так на рівні побуту... є дуже багато позитивних змін, просто їх треба бачити, а не думати що прийде нова влада і раптом впаде манна небесна. не буде такого.
слушайте, вот из Луцка, я была там неделю назад, всё что Вы пишете, так и есть, но у вас, в Луцке! Европа рядом, народ шастает туда-сюда, купил-продал, торговля идёт, но вы не видите, что происходит в другой стороне Украины - здесь нет таких возможностей! У нас дорог никто не делает, ямы в пояс! А у вас как стекло - катишься, что уснуть можно. Почему так?
coch100• 23 января 2019
Ответ дляasjaua
Я не совсем понимаю ваш сленг-”Воны” это Бют? Т.е. самые ”важные” решения все таки принимаются президентскими депутатами кокаинщиками?

zneshka• 23 января 2019
Ответ дляFresh
Хоч з нашим менталітетом
по вашему кто не поддерживает пороха тот не зрелый, не умный и др? Почему если кто-то против нынешнего на него начинают навешивать ярлыки, в корне не согласна. И да, когда будет у нас такой уровень жизни как в Швейцарии, может и мы согласимся.
_Yaroslava• 23 января 2019
Ответ дляSaha_ovs
у нас з вами один президент, погоджуєтесь? але в країні з 2014 року децентралізація влади. Тобто ваш місцева влада повинна розподіляти кошти і на дороги і на лікарні і на школи... тут не в президенті питання.
i.ne.govori• 23 января 2019
Ответ дляasjaua
Так причём тут президент к уровню жизни? Порох отвечает за внешнюю политику и представляет Украину международным партнёрам. И то, и другое он делает ок. Вообще, намного важнее выборы в парламент, т.к. дырочками на наших поясах заведуют именно те 450 кокаиновых бабуинов, которых спикер не успевает снимать с веток, чтоб те за законопроекты кнопку нажали.
У президента довольно широкий круг полномочий. Например он предлагает премьера, а премьер потом министров ну и далее. Кроме того вето, кроме того еще что-то. Почему если облажался бундесканцлер или президент США, то на фиг такого правителя (не смотря на то, что там тоже есть сенат/бундестаг), а если стало хуже в Украине, то пусть дальше старается, ибо невиноватый он ни в чём.
На мой взгляд за всё на корабле отвечает капитан. Даже если штурман недообразован а боцман пьян.
asjaua• 23 января 2019
Ответ дляSaha_ovs
Потому что надо выбирать нормальных депутангов в Раду от своей области. У нас то же самое, кажлый раз из Центральной еду домой и реву глядя в окно.
Юля Чепик• 23 января 2019
Ответ для_Yaroslava
Мне недавно попалась на глаза очень печальная статистика: уехали уже около 20% трудоспособного населения, умерло в 2018 в 2 раза (!) больше, чем родилось. Дефолта никто еще не избежал, а пока только отодвинул. Реформы не работают: ни одного коррупционера не посадили, реформа здравоохранения никого не устраивает, в полиции остались те же люди. Что там еще?
Я не чтоб поспорить. Мне действительно интересно, что еще за достижения, кроме безвиза и томаса?
Fresh• 23 января 2019
Ответ дляzneshka
абсолютно ні, я не про Пороха. Я про те що нам якого президента не дай будемо нити і скиглити.
Коли люди почнуть з себе кожен потрошку, тоді, щось зміниться.
zneshka• 23 января 2019
Ответ для_Yaroslava
То что вы перечислили это хорошо, но многие это все обменяли бы, притом оптом на мощную и стабильную экономику
Fresh• 23 января 2019
Ответ для_Yaroslava
от я з Рівного живу в передмісті. У нас стільки зроблено за цей час.Дороги , новий амбулаторний пункт будують, дитячі майданчики...
Saha_ovs• 23 января 2019
Ответ дляviter33
Неправда. Суди відносно незалежні - добре знаю, нема прямих вказівок
Щодо депутатів - не залежніші, ніж завжди.
Щодо його підтримки в ВР - а як інакше подавати президенту проекти законів, якщо нема підтримки парламенту? У нього там своя фракція, не під автоматами зігнана.
как вам судебная реформа? у меня суд был в декабре 2017 года, следующий назначен на апрель 2019, сплошные переносы - противозаконно, а пофиг им
zneshka• 23 января 2019
Ответ дляFresh
это понятно что всем мил не будешь, но тут очень важен процент недовольных, если он зашкаливает то пора б и совесть знать

namisha• 23 января 2019
Безвиз? Сомнительное достижение. Точно не такой ценой. Лично я ещё ни разу не воспользовалась. Нет финансовой возможности. Так что мне от него ни холодно, ни жарко.
Томос? Я не православная.
А вот взятки как на всех уровнях исполнительной власти гребли, так и гребут. Суды как выносили бесстыже несправедливые решения в отношении великих мира сего, так и выносят. Нормальный климат для малого и среднего бизнеса не создан. Земельная реформа не принята. Насиров, Семочко - плевки в лицо всем украинцам.

’Идите в церковь и вас господь попустит!’ ©
Fresh• 23 января 2019
Ответ дляzneshka
ну я от скажу приклад з моєї роботи. Сидить ниє, буду голосувати за Зеленського, куди гірше...
Ця людина за цей рік купила машину і земельну ділянку
Saha_ovs• 23 января 2019
Ответ дляviter33
Тому і голосуватиму за найкращого з тих, що реально є зараз (+ вже прогнозований).
No@Name• 23 января 2019
Ответ дляКурочка
ну так, знайшла ссилочку 2014 року. що ж дякую.
а вам не складно прогуглити теж саме по Пороха?
а про Порош немає ...бо його хакери все в неті підчистили
asjaua• 23 января 2019
Ответ дляcoch100
Вона це бют, правильно. А насчет кокаинщиков в Раде вспомнился этот из Харькова, забыла как его- он 100% наваленый. Да и про Юлю еще до тюряги ходила инфа такая, были даже предположения, что тот кабальный газовый контракт с Рф она подписала, бо те знали про ее слабость и не выпускали припудрить носик.
_Yaroslava• 23 января 2019
Ответ дляzneshka
яким чином збудувати мощную стабильную эконимику за 5 років в окупованій країні? де в першу чергу треба було зупинити ворога, переорієнтувати всю економіку на той ресурс, який залишився після окупації. Як залучити інвестиційний капітал в країну де йде війна? Це дуже не просто. Спробуйте таке спитати в Зелінського чи наприклад в Шевченка - це для них вища математика.
mamarama• 23 января 2019
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Чем в вашей церкви кадило заправляют, что вы такую пургу несете?
namisha• 23 января 2019
Ответ дляFresh
А смысл? Все равно все по коррупционным схемам раздерибанят. Богатые станут ещё богаче
Fresh• 23 января 2019
я розумію, що багатьом тяжко і в мами моєї пенсія 1300. Вона вчитель, але має субсидію, тато працює. Якось живуть, садять город вирощують кролів...
Мені хочеться вірити, що може наші діти будуть жити в гідному суспільстві подалі від мокш і їх рузького міра
Fresh• 23 января 2019
Ответ дляnamisha
Томос? Я не православная.

я ж кажу все помножите на нуль.
а я скористалась і Безвізом і Томос мені потрібний хоч агностик. І у нас один президент.
Saha_ovs• 23 января 2019
Ответ для_Yaroslava
ви не приводите жодних аргументів... просто так все заперечуєте...
какие вам нужны аргументы? вы же упёрлись рогом и ничего слышать не хотите! Если я вам напишу, что у нас друг нардеп и я знаю много из того, как происходят голосования, сколько они получают налом за нужные законы, Вы же всё равно не поверите!