Аноним_1512• 18 февраля 2019
Дизайнери екстер´єру, всі сюди
Потрібно розділити господарську і "парадну" частини подвір´я. Метрів 5 довжиною 1,7-2метри висотою. Забор має відкриватись весь при потребі і має бути робоча хвіртка для постійного користування. Чоловік хоче із профнастилу, мені не подобається. Що порадите?
Аноним_1512
• 18 февраля 2019
Ответ дляПышечка
Фiгасе,панянко,Ви жгете.
Штормить? Похмеліться
Щепотка_совести• 18 февраля 2019
про дизайнеров экстерьера это интересно))
если, как я понимаю, нужен нормальный недорогой вариант, то из сетки вполне норм, типа
Аноним_1512
• 18 февраля 2019
Ответ дляЩепотка_совести
Дякую