У кого такое было• 21 февраля 2019

Безкоштовна фотосесію для вагітних

Всім доброго дня!!!
Ми з моїм другом хочемо провести безкоштовну!!!! фотосесію для вагітних по великих містах. Вінниця, Хмельницький, Київ, Харків, Одеса, Дніпро. Але з кожного міста нам потрібно хоча б по 6-10 пар. Ще одною з умов є наявність великого животика, бажано 30 тижнів та більше + згода на включення ваших фотографій (узгоджених!!!) у календар присвячений Дню матері.
У неділю ми провели фотосесію у Львові, можливо тут є учасники, і можуть поділитися враженнями. Було 7 мамочок з чоловіками + дітьми + деякі з найближчими родичами. Вони зняли студію на 3 год, в понелікол була фотосесію в парку та на природі.
Отже кого цікавить ставте + та вкажіть, будь ласка, з якого ви міста.
Якщо не назбирається достатня кількість охочих цю фотосесію можна перенести на початок квітня
Поддакиваю иногДА• 22 февраля 2019
Харьков, буду в городе с апреля, 1 апреля будет 28 недель. Если мое пузо продолжит расти в том же духе, то живот будет уже приличный. Но как знать, как знать)

Манижа2012• 22 февраля 2019
Киев, рожать в середине апреля