Мамзелькин• 02 марта 2019
Бальн.танцы, поболтаем об этом увлечении детей
Добрый вечер!
Девочки, расскажите об интенсивности занятий ваших детей: сколько раз в неделю и сколько времени занимаются дети категории ювеналы. И вообще, интересно, во сколько в больших городах обходятся групповые занятия и индивы. У кого шьёте платья?
Мамзелькин
• 02 марта 2019
Ответ дляБиблиотекарь
Повірте, і діти також цим живуть, зовсім інше середовище спілкування, перехідний період проходить незамітно, на дурощі просто не вистачає часу. А клуб, як сім‘я, корпоративи, хелоуін, дні народження.
моя також захоплена всі 100, будемо сподіватися, що з партнерами буде все гаразд, бо це завжди хвилююче питання
Библиотекарь• 02 марта 2019
Ответ дляМамзелькин
а сукні у себе шиєте в місті?
У франику є класна кравчиня, люблю з нею працювати, а тепер ще шию латину у Львові, Ольга нетлух здається, в інстаграмі пошукаєте, ще є назар хіцяк, але останнім часом наші пари щось незадоволені його роботою, ціну високу ставить, я якість так собі
Библиотекарь• 02 марта 2019
Ответ дляМамзелькин
Ой, партнери, це окрема історія, і складна.
Мамзелькин
• 02 марта 2019
Ответ дляБиблиотекарь
Хіцяка знає, у нас також юніори шили в нього, мені сподобалась сукня дуже, дійсно класна. Але за ювенальським не бачу необхідності до нього звертатися. А як Вашу з Франківська звати?
Библиотекарь• 02 марта 2019
Ответ дляМамзелькин
Вона власниця клубу Кармен у франику. Шиє класно і дуже якісно, правда бере дорого.
Библиотекарь• 03 марта 2019
Ответ дляМамзелькин
тепер до мене дійшло, чого той виробник ON називається)
В неї шикарна для тренувань одежа. Якісна, зручна
Мамзелькин
• 03 марта 2019
Ответ дляБиблиотекарь
ще цього виробника не купувала, але багато надивилась в інтернеті
Библиотекарь• 03 марта 2019
Ответ дляМамзелькин
А ви доречі звідки, і який клуб?
Мамзелькин
• 03 марта 2019
Ответ дляБиблиотекарь
А ви доречі звідки, і який клуб?
якщо можна, залишу в таємниці
Але ми Вам точно не конкуренти
Библиотекарь• 03 марта 2019
Ответ дляМамзелькин
якщо можна, залишу в таємниці
Але ми Вам точно не конкуренти
Без проблем
Библиотекарь• 03 марта 2019
Ответ дляМамзелькин
дякую Вам за розмову, бажаю легкого паркету на усіх турнірах!
Дякую, вам також удачі на паркеті!