Сорока белобока• 13 марта 2019
Коли бюджет зменшився наполовину(((
Другий тиждень ходжу як в тумані, сімейний бюджет зменшиться в 2 рази з першого квітня.
Партнер по бізнесу вирішив продовжувати без чоловіка...
моя зп 10 тисяч, чоловік ще має 8-9 тисяч. і все.
на цей бізнес були надії, але так вийшло.
роботу шукати в 43 роки не хоче, в новий бізнес вкладати боїмось(
просто підтримаєте.
планувала відпустку в Туреччині, тепер з доходом 20 тисяч і кращому випадку будемо вдома(
просто підтримаєте.
Сорока белобока
• 13 марта 2019
Ответ дляNo problems
в смысле тормоз??? потому что якорь - это как ручник в авто, только в море.
якір-якорь
Сорока белобока
• 13 марта 2019
Ответ дляГерцогиня
Автор, не гнівіть Бога. На 20 тисяч можна доволі нормально прожити. Не шикувати, але і не перебиватися з хліба на воду.
У нас з чоловіком теж був сімейний бізнес. Починали в 2012, він був керівником і організатором, а я - фінансистом. Чудово себе ’почували’ - збудували будинок, купили машину. При всіх витратах, 1000 у.о.в місяць могли відкладати не напрягаючись.
Але раптом все помінялося, бізнес звівся до нуля за 2-3 місяці і ми ще залишилися ’винні’ 10 тис. у.о. Причини я описувати не хочу, бо це дуже важка для мене тема. Зараз я працюю бухгалтером в бюджетній установі, одержую ’на руки’ біля 5000 грн. Чоловік - ’шукає себе’ вже 3-ій рік. Перебивається тимчасовими заробітками. Машину продали. Реально живемо на 6-7 тис.грн в місяць, з яких треба заплатити комунальні послуги, прогодувати 3 дітей-школярів. А колись таку суму ми витрачали за 2-3 дні.
я все це розумію, що є гірше, є хворі ..іткд.
просто неочікувано, 2 тижні носила в собі сьогодні вирішила написати тут.
послухати порад. бо навіть на роботі не хочу говорити(
No problems• 13 марта 2019
Ответ дляСорока белобока
якір-якорь
Не волнуйтесь, я на обеих языках понимаю.
Не тормозите мужа, верьте и поддерживайте.
Откушу что там торчит• 13 марта 2019
Ответ дляГерцогиня
муж пьет?
Сорока белобока
• 13 марта 2019
Ответ дляNo problems
я підтримую, але гроші вкласти в бізнес не дам, бо велика вірогідність прогоріти.
Стриптизерка• 13 марта 2019
Ответ дляПопадалочка
Боже..,доход 20 тыщ. Застрелитесь сразу. Вам тут на Турцию не хватает, а бабульке не хватает за отопление заплатить.
Я тоже думала что 20тыс норм, но нет. Правда аренда сжирает 5тыс +2тыс репетитор. 1тыс уе было бы норм
Обнемашечка• 13 марта 2019
Ответ дляСорока белобока
всі чомусь акцентують на відпочинку, я за це не найбільше переживаю.
Переживаю, що всі плани на подальшу роботу чоловіка коту під хвіст
Понимаю вас автор, и ваши переживания за мужа и за дальнейшее финансовое состояние. У нас тоже так сложилось, что два года назад муж в 44 года остался без работы, хорошо оплачиваемой. Он очень тяжело это переживал, потому что обошлись с ним очень несправедливо и некрасиво. Работу нашел другую, но доходы уменьшились в три раза. Очень тяжело выходить из зоны финансового комфорта((( Поддерживайте мужа морально, ему сейчас трудно по большей мере из-за предательства партнера.
Престидижитатор• 13 марта 2019
Ответ дляСорока белобока
знаю, і вірю в це!!! просто так неочікувано((
Так не хочеться виходити з зони комфорту
автор, ну Вы же сами понимаете, что нужно искать способы увеличить доход, если не устраивает нынешнее положение дел.
Других способов нет
У Вас есть стартовый капитал для нового дела?
Других способов нет
Обнемашечка• 13 марта 2019
Ответ дляАноним_1564

жесть.... а давайте я вам поною: есть родители, детишки которых неизлечимо больны. и нет денег даже на поддерживающую терапию. и эти детки не видели не то что моря за бугром, а даже нашего. а большинство кроме белых стен в больнице другого интерьера не видели. а есть еще мамы одинокие, которых мужики бросили или вдовы. и работа у них на минималку и детей больных водят в садик и школу, потому что не выйдет на работу, будет уволена. а няню нанять не может. а есть еще пенсионеры, у которых стоимость лекарств в аптеке больше, чем их пения. а надо еще кушать и платить коммуналку . продолжать? не хотите поменяться с ними местами со своим нытьем?
что ж вы такая злюка?
Стриптизерка• 13 марта 2019
Ответ дляАноним_1564

И что? К чему это вообще?
Сорока белобока
• 13 марта 2019
Ответ дляОбнемашечка
Так... але аби було здоров`я ...просто скільки всього навалилось(((
І розуміння того, що людям довіряти не можна(
Сорока белобока
• 13 марта 2019
Ответ дляПрестидижитатор
Других способов нет
3 тисячі у.е. Ми будували будинок і робили ремонти не відкладали(
Аноним_1526• 13 марта 2019
Ответ дляКофр для ноги
поедете в Затоку, как остальные пару млн людей
Смешно ))) в этой застратой Затоке далеко не бюджетные цены
Сорока белобока
• 13 марта 2019
Ответ дляазалия1
Почему нет ? С 20 000 вполне можно отложить на Турцию. У нас немного меньше и ребенок 9 лет, на которую уходит очень много денег, но в Турцию на 10 дней каждый год летаем.
В мене 2 дітей один із них випускник. Протягом року може я і зможу виділити на відпочинок. А зараз маємо те що маємо(((
Праздничный сервиз• 13 марта 2019
Ответ дляСорока белобока
ну то буде краще: голова, руки є, справитесь. Чоловік відійде від стресу, дипресіі´ і все буде добре. Підтримайте чоловіка, йому ще важче, ніж Вам.
Хоббі чоловік має?г