Медуза Горгона• 23 октября 2013
Примусова добровільна підписка на Трудову Славу
Усіх вчителів і вихователів заставляють оформити підписку на газету Трудова Слава. Вихователів по кількості не вистачає - просять батьків. Цікаво, хтось стикався з цією ж ситуацією? Це по всій країні?
Медуза Горгона
• 23 октября 2013
Газета державна :) Ой, не знаю тільки, чи вона по всій країні, чи ні...
Зяблик протестант• 23 октября 2013
Я работник местной райгосадминистрации, у нас всех заставляют подписываться на Час Київщини. Если подписчиков мало то тогда в области на совещании сношают, чего не выполнили план по подписке.... дебилизм полнейший.