Сколько_мне_лет?• 31 марта 2019

Ви вже проголосували?

Результат:
вже голосів: 1674
1299 (77.6%) так
317 (18.94%) ні
58 (3.46%) не знаю
Аноним_1579• 31 марта 2019
Я прийшла на дільницю о 8.00, дали мені бюлетня, зайшла за фіраночку, стою читаю і не знаю кого вибрати. Сказала паняночці на контролі, що візбму список з собою додому, там ще подумаю трохи. Принесу до 20.00. Вже пора нести назад, а я ще до сих пір не визначилася. всі хлопці хороші.

Галинка-малинка• 31 марта 2019
В нашому містечку зовсім пусто. Була на 3 дільницях- людей дуже мало. Останнього разу ,коли мера обирали- то було дуже багато, а сьогодні- як пороблено. Вітало одіночєство в залі с комісією.
Аноним_1540• 31 марта 2019
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
Наиболее активны избиратели по данным уведомлением в центре и дон-луг области, при этом участки пустые. Главное чтобы потом никто не плакал, что за них опять кто+то кого-то выбрал
В Киеве тоже активность как никогда ранее)))
Галинка-малинка• 31 марта 2019
Ответ дляАноним_1579
Хіба можна додому бюлетні носити? Чи в вас анархія в містечку?
Мстящий за Зайца• 31 марта 2019
Ответ дляГалинка-малинка
Тоже подумала, потом ксерокопий кучу сделать и ходить раскидывать по урнам. Может и отследят ксерокопии, но головняка точно счетной комиссии добавят.
Аноним_1579• 31 марта 2019
Ответ дляГалинка-малинка
Я просканую список, переведу у ворд, допишу Южщинка і проголосую за нього. На жаль, він не потрапив цього року у список.
Аноним_1443• 31 марта 2019
Ответ дляАноним_1579
Давайте погодами на анонимах) , вот вы близко принимаете к сердцу, советую все- таки погадать).
Галинка-малинка• 31 марта 2019
Ответ дляАноним_1579
Смішно)))) якраз сьогодні трапилось мені відео, де він ще молодий, не сивий, гарний мушчина) і як Іруня Геращенко, ще худенька, жарко шепоче йому аж в вухо шось страшно смішне. Це все під камери, а вона так близько, що точно язиком йому в вухо залізла. І так тішаться обидва, такі довольні, сміються. Ех, були часи) А ви напішіть йому в Фейсбук, як він так подобається вам. А він вам може бджолину сім´ ю подарує в вулику, будете мед мати
Фиктивная• 31 марта 2019
Ответ дляОбращеница
Да! Против Путина
Только ’За’

Галинка-малинка• 31 марта 2019
Дівчатка, а ви не бачили, нема голосування на Советчиці? З опросом? Вивіли б наш результат по 1 туру. Цікаво ж. Поки вони порахують, поки розпродають лишне, а ми б знали вже.
А я на шпагате• 31 марта 2019
Ответ дляОле Лукойе
не поверю... тогда все массово голосовали за нынешнего... второго тура не было...
Поверьте)) лично я в 2014 не ходила голосовать, к примеру. Сегодня голосовала
Аноним_1579• 31 марта 2019
Ответ дляГалинка-малинка
А звідки ви знаєте Южщинка? Це мій сусід по дачі і коханець. І що там за Іруня шепоче йому на вушка? В мене такого сексу як з ним вже дано не було. Ой давай Южщинко Так Так Так, уперед, до перемоги Так Южщинко Так. Я постійно так кричу, не можу спинитись.
Прошу не плутати з колишнім президентом.
Галинка-малинка• 31 марта 2019
Ответ дляАноним_1579
Ой, це ви про сусіда? А я думала що ніжно так називаєте Ющенка))))) Сорі, конфуз вийшов)
Аноним_1579• 31 марта 2019
Ответ дляГалинка-малинка
Я взагалі за вибори онлайн. Давайте організуємо референдум на цю тему.
Галинка-малинка• 31 марта 2019
Ответ дляАноним_1579
Я за. І хотіла би бачити всі свої голосування, відзивати їх, в разі чого, а також бачити графу’Ітого’.
Ксюша-Ксюшенька• 31 марта 2019
Ответ дляГалинка-малинка
В этом году интриги нет, и так понятно кто победит
Аноним_1579• 31 марта 2019
Ответ дляГалинка-малинка
Але пасіку він тоже має. Робить мені безкоштовно медову депіляцію
Усьо, несу бюлетень назад на дільницю
Аноним_1579• 31 марта 2019
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
Хто? Я ще не в курсі...
Аноним_1540• 31 марта 2019
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
Кто?

Где тут 0?• 31 марта 2019
Ответ дляАноним_1579
в смысле?
Вам дали вынести бюллетень с участка?
Галинка-малинка• 31 марта 2019
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
Ви кого маєте на увазі? Я трохи темна, мабуть, того що чекаю результату.Але мені простітельно, того що я проста жіночка, дивлюсь шоу.
Аноним_1540• 31 марта 2019
Ответ дляГалинка-малинка
Аналогично)))
БеллаДонна• 31 марта 2019
Ответ дляАноним_1579
А чё ходили тогда?
Аноним_1579• 31 марта 2019
Ответ дляГде тут 0?
в смысле?
Вам дали вынести бюллетень с участка?
Уже несу назад
Галинка-малинка• 31 марта 2019
Ответ дляАноним_1579
Уже несу назад
А в вас там велика дільниця? Спостерігачі, комісія бачать, що прийшла тітонька, прожогом до урн, вкинула і ні в кого не виникає питань? Таке може бути як голова комісії ваша свекруха, спостерігач ваш чоловік, а члени і інші спостерігачі- ваші діти і родичі. Признавайтесь, що за дільниця?
Аноним_1579• 31 марта 2019
Ответ дляГалинка-малинка
Гій до холєри. Не прийняли мій бюлетень сказали що фальсифікація.
Сарафанное радио• 31 марта 2019
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
И мне интересно
Аноним_1579• 31 марта 2019
Ответ дляГалинка-малинка
Дільниця Малі Геївці. В нас одна на все село.
innapah• 31 марта 2019
Как же все достало народ, что реально Зеленский может стать президентом. Минимальная вступительная компания и люди верят, так как сил больше нет. Уже и коню и дереву верят любому поверят
В рейтинг Порошенко, не верю учителя, врачи наверное с под палки
Жду инаугурации, у предыдущих у одного двери закрылись, у последнего солдат упал
Подтяжка• 31 марта 2019
Ответ дляАноним_1579
Если вы серьезно, вы же понимаете, что можете подставить людей из-за нарушения. Сейчас скринов наделают и вы звезда соц. Сетей