Инстагра_мерша• 11 апреля 2019

Кому удаляли поліп ендометрію? Яке призначали потім лікування?

Дівчата, мамі 60 років. Удалили поліп і лікар призначила колоти раз в тиждень на протязі 3 місяців Оксипргестерон Капронат. Але в мами високий тиск(п´є таблетки), якась недостатність серцевих клапанів, буває тахікардія, спати на лівій стороні не може. Читаю інструкцію цих уколів і бачу що з маминими хворобами даний препарат слід застосовувати з обережністю. Що робити? Іти радитись з іншими лікарями ще?
Ума Палата• 11 апреля 2019
Гистологию дождитесь, а у мамы еще месячные идут?
Я не в теме• 11 апреля 2019
Полипы же разные бывают, разной природы. Один мне лечили антибиотиком, другой гормонально. Вернее не сам полип, а его причину. Прогестерон к сожалению плохо на стенку сосудов влияет. У меня с венами хуже стало.
Конечно же проконсультируйтесь с врачом о ваших сомнениях.
Здоровья маме!
автор Инстагра_мерша • 11 апреля 2019
Ответ дляУма Палата
Зробили вже, доброякісний був. Клімакс у мами. Була сьогодні на прийомі у лікарки, а вона кудись спішила. Мама толком нічого і не розпитала в неї(.
автор Инстагра_мерша • 11 апреля 2019
Ответ дляЯ не в теме
Здоровья маме!
Дякую, і Вам теж! Мама взагалі каже може то краще матку удалити
Brichka_04• 11 апреля 2019
Гормоны на три месяца, не помню,как называются, маме 57.
автор Инстагра_мерша • 11 апреля 2019
Ответ дляBrichka_04
Як Ваша мама себе почувала в процесі лікування? Не поправилась від гормонів?
Ума Палата• 11 апреля 2019
Ответ дляИнстагра_мерша
Посоветуйтесь с другими, но необходимости в оксипрогестероне нет
Iryska kr• 11 апреля 2019
Мені 33,призначили колоти теж цей препарат,по 2ми раз в тиждень на3міс.Ну що Вам сказати,жах,замість місячних якась мазня кольору болота,серцебиття 100-110,раніше все було норм.Тиск 120-130,все життя робочий 95-100,після епілятора судини на ногах видно,тобто і по судинах б´є.Можливо,індивідуально,але колю,бо виходу нема.Здоров´я мамі!
Brichka_04• 11 апреля 2019
Ответ дляИнстагра_мерша
Нет, все хорошо. Уже было два УЗИ все отлично.
автор Инстагра_мерша • 11 апреля 2019
Ответ дляIryska kr
Дякую, Вам теж. Ось і я хвилююся що у мами такі ж проблеми зі здоров´ям після цих гормонів можуть бути(.
ПультОт_БМВ• 12 апреля 2019
Удалила год назад, мне 48 лет . Тоже назначали препарат с прогестероном на три месяца, дальше предлагали ставить мирену.