Пищалка• 12 мая 2019

Моральне насилля в школі?

Ситуація : дочка в третьому класі, дві дівчинки починаючи з другого півріччя першого класу різними методами її зачіпають. Н-д: пхають, обзивають, сміються з неї, кричать в лице, обпльовували одяг, забирали речі, одяг і кидали на підлогу, забирали гроші ніби жартома і потім теж викидали на підлогу, намовляли інших дітей не спілкуватись... це ж і є насилля, моральне?
Бо батьки дівчат вважають, що це просто гра така. Але коли моя дочка останній раз на крик в лице просто відіпхнула дівчинку і сказала що крім насміхань і образ вона більше нічого то вміє, то виявилось що моя дитина агресивна.

Розмови з дівчатами були, моя їх не зачіпає, чому вони це роблять незнають, кажуть що хочуть бавитись разом.
З вчителькою говорили не раз, дівчата обіцяли що більше такого не буде і через кілька днів все знову.
З мамами говорили теж, вважають що це гра і випадковість(випадково попхнули чи вдарили і.т.д.)

Але ж це не є нормально? Чи я помиляюсь?

Бо я бачу що моя дитина боїться йти в школу, не хоче, і дійшло до того що вночі плакала і просила «перестань».
Домовилась про зустріч завтра з шкільним психологом, тоді планую до директора. Якщо це не допоможе що далі? В іншу школу дочка не хоче. І ще один нюанс школа не в Україні(.
Милашка-оторвашка• 12 мая 2019
Ответ дляПищалка
Цього тижня дочка спробувала «пограти» теж штовхнула і я почула що моя мала агресивна) але на наступний день лівчата далі доставались
А ви мали б посміхнутись і сказати: ’То ж вона так бавиться’. Грайте й ви за їх правилами. Ви обидві маєте показати зуби, не на тих напали. Дайте нарешті відсіч.
автор Пищалка • 12 мая 2019
Ответ дляМилашка-оторвашка
В мене був такий момент в школі в 10-му класі. прийшла новенька з іншої школи і її намовили мої ’подруги’. То реготали за спиною, то штовхнула на фіз-рі, то кульбабку в волосся дула мені, то по ногам топталася. Настав край мого терпіння і я перекинула її через стегно схопила за хвоста й притисла обличчям до піску(була фіз-ра на стадіоні). Сказала чітко й ясно: ’Ще раз хоч косо на мене подивишся й жертимеш землю’. Після того як пошептали... Битися я вмію, бо маю старшого брата та у школі до того була тихіше води.
Дочка силу має, але блін, ми її виховали надто доброю((( і в цьому напевно помилка((( їй тяжко комусь зробити боляче, вона і цих дівчат інколи виправдовує, що може у них якісь проблеми вдома і.т.д.
автор Пищалка • 12 мая 2019
Ответ для40каградусная
Тоді заява до директора І попередження, що якщо не владнають ситуацію будете звертатися до поліції з заявою
Дякую за пораду, завтра так і буде
40каградусная• 12 мая 2019
Ответ дляПищалка
У вас чудова дівчинка! На жаль не всі діти такі :( І дорослі з них теж ніякі :( Пишіть заяву до директора. У вас буде офіційна відповідь, потім копію до заяви в поліцію додасте. А там вже будуть інші служби розбиратися з тими батьками та їхніми дівчатками
автор Пищалка • 12 мая 2019
Ответ дляСиликоночка
Ясно и полячки бывают невоспитанные. Защищайте свю крошку!
Бувають звичайно, правда хороших більше. Дякую!
Подскажите плиз• 12 мая 2019
Ответ дляСиликоночка
Я вам открою страшную тайну,ДЕТИ ВЕЗДЕ ОДИНАКОВЫЕ!
Подскажите плиз• 12 мая 2019
Ответ дляМилашка-оторвашка
автор Пищалка • 12 мая 2019
Ответ для40каградусная
Так, чудова, пишаюсь нею, бо неодноразово і вчитель і директор дякували за те що такою виховали. А в анонімному тестуванні діток виявилось що більшість дітей хоче брати з неї приклад.
Дякую!! Тепер розумію що роблю все правильно
автор Пищалка • 12 мая 2019
Ответ дляПодскажите плиз
Так, це точно))) вони абсолютно не відрізняються від наших дітей))))
автор Пищалка • 12 мая 2019
Ответ дляМилашка-оторвашка
Я можу грати «силою», дочка ні. Тому хочу їх правовими методами покарати
Яжемать Мне можно• 12 мая 2019
Это назывпется булинг, сейчас уголовная ответсвенность за это учителя, администрации школы, родителей. Пишите заявление в полицию и копию в администрацию.
Админко• 12 мая 2019
Ответ дляПищалка
Польща
только хотела написать..