Ну ниче се• 22 мая 2019
чи є тут стоматологи?
Підкажіть чи є тут зуб, в якому канали треба робити? Якийсь зуб болить, а не можу визначити який саме... Він то болить два дні, то перестає на місяць.
Железобетон• 22 мая 2019
Я не стоматолог. Но у меня болит. Снимок делали, все ок, там нервов у меня нет. А он иногда реагирует на сладкое и горячее
Ну ниче се
• 22 мая 2019
Теж на холодне або гаряче, різко починає боліти , п´ю обезболить 1-2 дні, тоді пнрестає
Железобетон• 22 мая 2019
Ответ дляНу ниче се
У меня не резкая боль, как то тупо болии. Не пойму может десны
Остановщица• 23 мая 2019
Фото очень плохое, сложно разобрать. Есть вопрос к 3ке ( зубу по центру). Похоже на воспаление у корня