Играю у края• 03 июня 2019

Гінекологи допоможіть

Потрібна Ваша допомога. У мазку виявили Escherichia coli 10 в 6 і лактобактеріум 10 в 5. Що це означає? Чи лікується? Чим? Дуже переживаю, до лікаря потраплю через тиждень.
ДеньгиНеСдаю• 03 июня 2019
Лактобактерии это норма, кишечная палочка тоже присутствует в мазке. А что у вас жалобы?

ДеньгиНеСдаю• 03 июня 2019
Почитайте
https://www.instagram.com/p/Bn_laFKnXvI/?igshid=12...
Отличный гинеколог, много интересных статей
автор Играю у края • 03 июня 2019
Ответ дляДеньгиНеСдаю
У мене жалоб нема. А от у чоловіка після інтиму зуд в уретрі, болить низ живота і лімфовузли болять.
автор Играю у края • 03 июня 2019
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Почитайте
Дякую, прочитала. Але ж чоловіка все болить- зудить після се..у . Він роздратований(
ДеньгиНеСдаю• 03 июня 2019
Ответ дляИграю у края
Значит вам нужно уролога искать и лечить мужа, а не вас
автор Играю у края • 03 июня 2019
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Лікується постійно. Одужує, симптоми проходять. Починаємо займатися се..м, через 3 дні та ж картина. На мене злий, що я його чимось заражаю.
автор Играю у края • 03 июня 2019
Я вже втомилася доказувати, що мене нічого не турбує.

автор Играю у края • 03 июня 2019
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Да, є ще ерозія. Може, це вона дає такі наслідки для чоловіка?
YuliaYuliaYulia• 03 июня 2019
Пересдайте.
автор Играю у края • 03 июня 2019
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Пересдайте.
Трохи дорого перездавати. За цей заплатила 810 грн.
ДеньгиНеСдаю• 03 июня 2019
Ответ дляИграю у края
Предохраняетесь?может вам ничего, а мужу бактерии передаются
автор Играю у края • 03 июня 2019
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Звичайно з презервативом і то дуже давно. І що , і як через нього може попадати? Хіба що через оральний се..с. Хіба таке може бути?
автор Играю у края • 03 июня 2019
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ці бактерії якось лікуються?
YuliaYuliaYulia• 03 июня 2019
Ответ дляИграю у края
Ищите, где дешевле. Вы просто могли неправильно собрать материал для анализа.
автор Играю у края • 03 июня 2019
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Лікар -гінеколог зробила, а я в пробірці занесла через 15 хв
автор Играю у края • 03 июня 2019
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Здавала на мікоплазму, уреплазма, хламідії і ще що одне не пам´ятаю.
Море Счастья• 03 июня 2019
Скорее всего это мужу нужно обследоваться . Возможно у него аллергия на презервативы ?
автор Играю у края • 03 июня 2019
Ответ дляМоре Счастья
І так може виявлятися зудом , болем?
Курс капусты• 03 июня 2019
Ответ дляИграю у края
Так пусть он мазок и секрет простаты сдаст

Курс капусты• 03 июня 2019
Ответ дляИграю у края
Хватит сдавать, пролечитесь вместе с мужем хорошими антибиотиками
Курс капусты• 03 июня 2019
Ответ дляИграю у края
І так може виявлятися зудом , болем?
Зуд- да, боли- нет
YuliaYuliaYulia• 03 июня 2019
Ответ дляИграю у края
Это не бак.посев мочи?
автор Играю у края • 03 июня 2019
Ответ дляКурс капусты
За першої можливості піде здавати.
автор Играю у края • 03 июня 2019
Ответ дляКурс капусты
Це я вже зрозуміла.
автор Играю у края • 03 июня 2019
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Это не бак.посев мочи?
Ні. Це мазки були поміщені в пробірки з розчином рожевим і прозорим.