Единая тема: Некст (Next) код! https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1342799
Правда, условия изменились, одно плохо(( Так что следите внимательно, не спешите))
Ваш ваучер
Знижка -250 uah на першу покупку від 1500 uah
Промо-код действителен до 10 Апреля 2016.
От Администрации:
В этой теме разрешено покупать и продавать коды.
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Ваш ваучер
От Администрации:
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Ответ дляMiro2016
Підкажіть будь ласка, якщо на джинсових джегінсах (237-364) вказано 116-122, а дитина рівно 116, то брати 116-122 (6-7 років) чи 110-116 (5-6 років) ?
Буду дуже вдячна за підказку!
І чи є зараз коди на знижку, може хтось має, напишіть будь ласка. Дякую
Буду дуже вдячна за підказку!
Краще 116-122, но дивіться по своїй дитині: як швидко росте, худа чи ні і т.д.
Королева Сарказма• 25 марта 2023
Ответ дляMiro2016
Буду дуже вдячна за підказку!
116 - 122 беріть
prorvemcya• 26 марта 2023
добрий ранок. Якщо в когось є код на знижку, напишіть будь ласка, в особисті. Дякую
Светлана_umnica• 27 марта 2023
Девочки, научите заказывать Некст
На каком сайте?
Как в размерах разбираться , некст большемерит?
На каком сайте?
Mandarinka7• 27 марта 2023
Доброго дня, підскажіть спортивні штани на 10 років хлопчик щоб без начосу. Дякую.
Я_и_моя_собака• 27 марта 2023
Теж саме хотіла запитати.
Може хтось вже купував штани, щоб провірено були без утеплення.
Бо состав 100% хлопок не дає гарантії.
Покажіть модель, якщо такі знайшли.
Бо состав 100% хлопок не дає гарантії.
Покажіть модель, якщо такі знайшли.
Ответ дляcasja
Підкажіть будь ласка, отримала посилку без накладної. В пакеті був лише замовлений товар. Тепер хочу повернути взуття яке не підійшло. Як це зробити? Це випадково мені не поклали накладну чи то зараз це у всіх так?
Іноді так буває. Зверніться в підтримку, вони пришлють накладну на електронку. Роздрукуєте і повернете.
Замулена ріка• 02 апреля 2023
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, ліміт 100 чи 150 євро, щоб мито не нараховували? Дякую
Светлана_umnica• 07 апреля 2023
Помогите пожалуйста с размером
У меня укр размер 48
Какой выбирать в Нексте?
У меня укр размер 48
Какой выбирать в Нексте?
Ответ дляСветлана_umnica
Помогите пожалуйста с размером
У меня укр размер 48
Какой выбирать в Нексте?
У меня укр размер 48
Какой выбирать в Нексте?
Ориентируйтесь по таблице размеров.
Так же учитывайте рост, есть размеры для миниатюрных, высоких...
По каждой конкретной позиции могут отличаться замеры, иногда не угадаешь, потому смотрите ещё и отзывы, там часто покупатели пишут соответствует размеру, маломерит или большемерит
Янка-угомонись• 10 апреля 2023
Ответ дляcasja
це їхня нова мода - не класти нам ті накладні.
з іншого боку, на Меест сказали, що та наліпка - і є накладна.
ризикувати не стала - звернулася в чат, де 40 хвилин мала пояснювати операторові, як саме треба оформити накладку ( вказати ПІБ і номер телефону, номер товару і розмір, назву товару), роздрукувала накладну і відправила.
а потім ще місяць вибивала гроші, через 6 тижнів повернули.
Не гоню• 21 апреля 2023
Поділіться замірами футболки на короткий рукав на хлопця розмір 12р(152)
Треба ось так• 22 апреля 2023
Ответ дляНе гоню
Довж. 64, ширина 45, я брала однотонні кольорові сетами, матеріал виявився дуже плотний
Не гоню• 23 апреля 2023
Ответ дляТреба ось так
Я хочу однотонні кольорові, але ті що
поштучно і все вагаюсь з розміром. Бачу можна брати і на розмір менше..досить довгі
Треба ось так• 23 апреля 2023
Ответ дляНе гоню
Я хочу однотонні кольорові, але ті що
Теж думаю можна менші, ті що поштучно певне тонші
СкокоМнеДадите• 27 апреля 2023
Ответ дляА_л_я
Доброго дня. Дівчатка, підкажіть будь ласка, чи є зараз коди на знижку? Хтось їх продає?
Немає
буреЛОМКА• 04 мая 2023
Добрий день!
Уперше робила повернення, не знаю, чи не натупила. Достатньо було невеликого листка, вкладеного в посилку? На ньому вибрала букву, яка позначала проблему, через яку повертаю, а також зняла з нього наліпку, яку наклеїла на їх же пакет, вибравши на ньому УП. Цього досить? В особистому кабінеті на сайті нічого не потрібно оформляти, як на інших сайтах (наприклад, на Хаусі)?
Ответ длябуреЛОМКА
Добрий день!
Добрий день.
Все правильно. Нічого додатково оформляти не потрібно.
буреЛОМКА• 04 мая 2023
Ответ для.ira.
Добрий день.
Дякую Вам!
буреЛОМКА• 09 мая 2023
Добрий день!
Через скільки часу з моменту отримання Некстом поверненої речі приходять гроші на карту? Чи приходить при цьому якась інформація від Привату, чи просто з´являється сума, як було колись?
Учора пізно ввечері прийшов на пошту лист про отримання речі, де пише, що ’ми повернули гроші в такий спосіб, у який ви оплатили замовлення’, а грошей на карті Привату нема. Ну, і посилка, яку я повертала на кілька днів швидше, ще не дойшла до них. От думаю, чи починати переживати, чи все ОК.
Ленивица-красавица• 09 мая 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Добрий день!
Добрий день! Мені повернули кошти на наступний день після листа на пошту. Зарахування було на карту, правда в мене не Приват, але сповіщення не було. Можна просто перевірити баланс або зарахування.
буреЛОМКА• 09 мая 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Дякую! Тоді буду чекати. Я думала, що зарахування може відбуватися впродовж доби.