Обращеница• 07 июля 2019

Чи можна використати додаткову соціальну відпустку в грудні?

Як одинокій матері. Якщо я в грудні виходжу з декрету?Можна одразу використати відпустку за 2019 рік?
Машка-замарашка• 07 июля 2019
Нет
Сердючка• 07 июля 2019
Нужно хотя бы день отработать. Тогда можете.
автор Обращеница • 07 июля 2019
Ответ дляМашка-замарашка
Нет
Логічно я теж думала, що ні.Але не знайшла чим передбачена заборона...Офіційно в відпустці, маю право брати за кожен календарний рік...
автор Обращеница • 07 июля 2019
Ответ дляСердючка
СкиниУскачи!• 07 июля 2019
Ответ дляОбращеница
Всё правильно. За каждый год и точка.

А дальше всё будет зависеть от работодателя.
Сердючка• 07 июля 2019
Ответ дляОбращеница
За каждый календарный год, который вы работаете. То есть если вы родили, например, в 2016, выходите из декретного отпуска в 2019, то имеете право за 2019 год взять. Но не сразу, присоединить к декрету, а выйти хотя бы на один день на работу.
Сердючка• 07 июля 2019
А за те годы, что вы в отпуске 2016, 2017, 2018 не положен отпуск.
пАлАвинкА• 07 июля 2019
Ответ дляОбращеница
Социальный отпуск, как и основной, предоставляется работающему!!! сотруднику, а не тому, который находится в декретном отпуске.
Пост #2-ответ на ваш вопрос: выходите на работу хоть на 1 день и тогда можете взять социальный отпуск. Он предоставляется сразу весь, его делить нельзя.
Кина_не_будет• 07 июля 2019
Сначала выход на работу, а потом отпуск. Не выходя из декрета нельзя взять этот отпуск, присоединив его к отпуску по уходу потому, что это отпуск работающей маме.
Минимум 1 день отработать, потом можно просить этот отпуск.
Кина_не_будет• 07 июля 2019
Ответ дляОбращеница
За каждый год работы, а не декрета. Это и в самой статье закона Об отпусках прописано.
Кина_не_будет• 07 июля 2019
Стаття 19. Додаткова відпустка працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину — інваліда з дитинства підгрупи А I групи
Автор : Верховна Рада України
Жінці, яка ПРАЦЮ Є і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, матері інваліда з дитинства підгрупи А I групи, одинокій матері, батьку дитини або інваліда з дитинства підгрупи А I групи, який виховує їх без матері (у тому числі у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла під опіку дитину або інваліда з дитинства підгрупи А I групи, чи одному із прийомних батьків надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (стаття 73 Кодексу законів про працю України).

За наявності декількох підстав для надання цієї відпустки її загальна тривалість не може перевищувати 17 календарних днів.
Пез Году Неделя• 07 июля 2019
Ответ дляОбращеница
Да, можете. Этот отпуск предоставляется каждый календарный год, а не за отработанный год. Выходите в декабре на работу и сразу можете писать заявление на этот отпуск.
Только за те годы которые Вы были полностью в декрете - этот отпуск не положен.