Обращеница• 07 июля 2019
Чи можна використати додаткову соціальну відпустку в грудні?
Як одинокій матері. Якщо я в грудні виходжу з декрету?Можна одразу використати відпустку за 2019 рік?
Обращеница
• 07 июля 2019
Ответ дляМашка-замарашка
Нет
Логічно я теж думала, що ні.Але не знайшла чим передбачена заборона...Офіційно в відпустці, маю право брати за кожен календарний рік...
СкиниУскачи!• 07 июля 2019
Ответ дляОбращеница
Всё правильно. За каждый год и точка.
А дальше всё будет зависеть от работодателя.
Сердючка• 07 июля 2019
Ответ дляОбращеница
За каждый календарный год, который вы работаете. То есть если вы родили, например, в 2016, выходите из декретного отпуска в 2019, то имеете право за 2019 год взять. Но не сразу, присоединить к декрету, а выйти хотя бы на один день на работу.
пАлАвинкА• 07 июля 2019
Ответ дляОбращеница
Социальный отпуск, как и основной, предоставляется работающему!!! сотруднику, а не тому, который находится в декретном отпуске.
Пост #2-ответ на ваш вопрос: выходите на работу хоть на 1 день и тогда можете взять социальный отпуск. Он предоставляется сразу весь, его делить нельзя.
Кина_не_будет• 07 июля 2019
Сначала выход на работу, а потом отпуск. Не выходя из декрета нельзя взять этот отпуск, присоединив его к отпуску по уходу потому, что это отпуск работающей маме.
Минимум 1 день отработать, потом можно просить этот отпуск.
Кина_не_будет• 07 июля 2019
Ответ дляОбращеница
За каждый год работы, а не декрета. Это и в самой статье закона Об отпусках прописано.
Кина_не_будет• 07 июля 2019
Стаття 19. Додаткова відпустка працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину — інваліда з дитинства підгрупи А I групи
Автор : Верховна Рада України
Жінці, яка ПРАЦЮ Є і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, матері інваліда з дитинства підгрупи А I групи, одинокій матері, батьку дитини або інваліда з дитинства підгрупи А I групи, який виховує їх без матері (у тому числі у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла під опіку дитину або інваліда з дитинства підгрупи А I групи, чи одному із прийомних батьків надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (стаття 73 Кодексу законів про працю України).
За наявності декількох підстав для надання цієї відпустки її загальна тривалість не може перевищувати 17 календарних днів.
Автор : Верховна Рада України
Пез Году Неделя• 07 июля 2019
Ответ дляОбращеница
Да, можете. Этот отпуск предоставляется каждый календарный год, а не за отработанный год. Выходите в декабре на работу и сразу можете писать заявление на этот отпуск.
Только за те годы которые Вы были полностью в декрете - этот отпуск не положен.