Мая твая не панимать• 10 июля 2019
Кошатніки зайдіть)))
Ми взяли шампунчик, каплі рекс - муся від блох
Пранатен суспензію від глистів
І барьєр ошейник.....
І трошки напутали мабуть що ветеренар казав....
Як правильно ви оброюляєте коли купати і коли що повторно робити?
І наприклад меблі коври непотрібно нічим проходити?
Пранатен суспензію від глистів
І барьєр ошейник.....
Мая твая не панимать
• 10 июля 2019
На холку капельки котику накапати наприклад сьогодні
Суспензія від глист дати завтра норму по вагі повторити через тиждень
Купати через 3 дня
Ще через тиждень можна робити прививку?
Купати через 3 дня
Ще через тиждень можна робити прививку?
Мая твая не панимать
• 10 июля 2019
Ответ дляЛенне-Рейма
В каком регионе Украины Вы живете?
Рівенщина)
Запыхалась• 10 июля 2019
Ми мили не частіше ніж раз на три місяці, ошийник постійно на котові, профілактика глистів раз в три місяці, меблі та коври нічим не обробляли. Дуже допоміг ошийник, на підстилку для кота капали декілька капель ефірного масла м´яти, щоб блохи не з´ являлися
Мая твая не панимать
• 10 июля 2019
Ответ дляХлопаю ресницами
После этих шампунчиков кошки дохнут
як це зрозуміти? Ми купаємо з 2 міс ніхто недохне
Для того і шампуні щоб котик грязний неходив
Мая твая не панимать
• 10 июля 2019
Ответ дляХлопаю ресницами
После этих шампунчиков кошки дохнут
В нас бінго шампунь
Нам всі його радили
Запыхалась• 10 июля 2019
Ответ дляМая твая не панимать
Купати через 3 дня
Ще через тиждень можна робити прививку?
Купати через 3 дня
Ще через тиждень можна робити прививку?
якщо будете використовувати ошийник від бар´єр, то краще котика не купати спеціальними шампуньками, а скільки йому місяців?
Мая твая не панимать
• 10 июля 2019
Ответ дляЗапыхалась
Дякую вам щиро

Запыхалась• 10 июля 2019
Ответ дляХлопаю ресницами
После этих шампунчиков кошки дохнут
Особливо, якщо погано змити.
Бесконечность-не предел• 10 июля 2019
Прививка через 2 недели после травли глистов. Капли очень Адвантейдж очень рекомендую(на утро все блохи лежали рядом с котом,а начали биться блохи в конвульсиях и спрыгивать с кота уже через 2-3 часа) . До этого что не прововали от блох,,еффекта ноль
Мая твая не панимать
• 10 июля 2019
Ответ дляЗапыхалась
3,5міс
Але гразнуля) як виходить з діть на двір то так виваляється що потім на ліжко неможливо пустити
Сама не знаю• 10 июля 2019
Ошейник и шампуньчик до одного места. А вот капли помогли, одни из 10-ти наверное. Название забыла, надо спросить у мужа, он брал
Запыхалась• 10 июля 2019
Ответ дляМая твая не панимать
3,5міс
Якщо часто купати кота, то він буде швидше забруднюватися та хворіти, в них на шерсті є захисна плівка, він сам себе помиє, якщо переборщити з засобами від блох, то котик може померти, вибирайте щось одне або каплі або шампунь або ошийник. Найзручніше це ошийник.
Мая твая не панимать
• 10 июля 2019
Підкажіть засоби щоб привчити до спального місця чи до когтіточки то ті ж самі що від бліх ідуть?
Мята полин тд тп?
парИла я парИла• 10 июля 2019
А мне жалко свое животное.
Покупаю Стронгхолд- глисты и блохи в одном флаконе.
Это вам ветиринар такое посоветовал? Самое токсичное и дешёвое? Без обид...
Запыхалась• 10 июля 2019
Ответ дляМая твая не панимать
Мята полин тд тп?
М´ята і полин навпаки можуть відлякати, можна купити спрей котяча м´ ята, він безпечний.
парИла я парИла• 10 июля 2019
Ответ дляМая твая не панимать
3,5міс
При таком образе жизни, грязь это не самое страшное.
Например, стригущий лишай- мало приятного.
Вы лучше определитесь - дома на постели или во дворе.
И запомните, если есть блохи то по-любому будут глисты.
Хлопаю ресницами• 10 июля 2019
Ответ дляМая твая не панимать
Противоблошиные шампуни с перметринами - это яд для кошек. Гуглите
Мая твая не панимать
• 10 июля 2019
Ответ дляпарИла я парИла
А мне жалко свое животное.
Так наш місцевий ветеринар
Мая твая не панимать
• 10 июля 2019
Ответ дляпарИла я парИла
Погано бо з дітьми постійно (
Котик привик ходити надвір в туалет (
Тому виходить і в хаті і надворі
Котик привик ходити надвір в туалет (
Тому виходить і в хаті і надворі
Мая твая не панимать
• 10 июля 2019
Ответ дляХлопаю ресницами
Я незнала (
Всі миють і я мила....
Хлопаю ресницами• 10 июля 2019
Ответ дляМая твая не панимать
Я незнала (
Всі миють і я мила....
Зачем такому мелкому и ошейник, и капли, и шампунь? Это же все токсины.
И зачем котов так часто мыть?
В общем, ерунда какая-то...
И зачем котов так часто мыть?
В общем, ерунда какая-то...
Мая твая не панимать
• 10 июля 2019
Ответ дляХлопаю ресницами
И зачем котов так часто мыть?
В общем, ерунда какая-то...
И зачем котов так часто мыть?
В общем, ерунда какая-то...
Тому що сказв ветеринар що каплі капають два рази і це шкідливо краще один раз капнути і додати ефект ошейником щоб незаводились після того
Ну а шампунь купили тому що всерівно час від часу ізрідка треба буде купати, чи ви зовсім кота немиєте?
Я неписала що часто його купаю
Тому неможу зрозуміти з чого ви таке взяли)
Я неписала що часто його купаю
Брюлик в стразах• 10 июля 2019
Ответ дляМая твая не панимать
котики сами прекрасно вымываются, для них купание - лишний стресс
если, конечно, он у вас не на постоянном выгуле на улице и грязные как черти
Мая твая не панимать
• 10 июля 2019
Ответ дляХлопаю ресницами
Незнайшла пермитрин той , може то інший шампунь?
Чи вопще шампуньом немити (
Мая твая не панимать
• 10 июля 2019
Ответ дляБезВзяток
Ні , надвір в туалет піде паро раз в день чи як діти граються вибіжить
Але там в піску риється і любить на траві чи в чистому піску чи просто на вулиця повалятися всім тілом
Мая твая не панимать
• 10 июля 2019
О доречі незнаю наскільки шкідливий шампунь що аж котик може від нього захворіти .... якщо блохам він нешкодить зовсім
Помила через тиждень щераз а блохи як були так і залишились