Забагаловка• 11 июля 2019
Олх мошейники 4731 2191 1705 1510 Алхасов Илья Александрович +380994111088
+380994111088
Валерий з 2010року на олх
Після проплати видалив обяву
Гроші скидали по такому номеру....
4731 2191 1705 1510 Алхасов Илья Александрович Приват Банк
Номер відключений
Валерий з 2010року на олх
Після проплати видалив обяву
Гроші скидали по такому номеру....
Номер відключений
Ждушечка• 11 июля 2019
товар не отправили? на звонки не отвечают? сколько времени от момента оплаты?
Мама Карло• 11 июля 2019
Ну, если мошейник, то уже никто не поможет. С мошенниками борется киберполиция
Забагаловка
• 11 июля 2019
Ответ дляЖдушечка
Товар невідправили
Відразу після оплати зникли
2 дня
Відразу після оплати зникли
2 дня
Забагаловка
• 11 июля 2019
Дівчата вичтачить сарказму бо завтра ви в такій ситуації будете і це буде несмішно
Справді дуже негарно з вашої сторони отак поводитись і жартувати коли в людей неприємності....
Я не жалітись а застерегти щоб більше ніхто непопав
Любви вам!• 11 июля 2019
Кошмар, всегда смотрю какого года профиль. Теперь вообще НЕЧЕГО не буду там покупать.
Начальник Анонимов• 11 июля 2019
Никто ничего не решит, хоть не очень много заплатили, у нас так было пару месяцев назад, и в полицию заявление написали и в банк звонили, скинули копию заявления им, они сказали что кроме как заблокировать карточки ничего сделать не смогут... Я решила что им пригодится на лекарства которые все равно не помогут :) и отпустила ситуацию
Забагаловка
• 11 июля 2019
Ответ дляНеваляшкина
Наверное люди в ошейнике

Потішились?
Задоволені?
Думаю коли щось загубите чи щось у вас вкрадуть ви нестанете підбирати слова і букви ....
Що такого якщо в тих емоціях і хаосі неправильно написала? Життя закінчилось, земля перестала крутитись...... як не стидно..... недай Бог вам попадати в схожі ситуації
Дивують нашим людям в яких людьських якостей незалишилось
Задоволені?
Забагаловка
• 11 июля 2019
Ответ дляЛюбви вам!
Я подзвонила а він ще каже в мене профіль вже скільки років типу акуант.... тд тп от я і повелася хоч чула що олх це суцільний жах
Забагаловка
• 11 июля 2019
Ответ дляНачальник Анонимов
Ні небагато але для нас це всерівно гроші ( а як карточку заблокувати? Можна в банк позвонити?
Роднуша Марика• 11 июля 2019
Ответ дляЗабагаловка
Потішились?
Задоволені?
Полность Вас поддерживаю!!!найдут одну ошибку и как собачья свора гавкают!
Начальник Анонимов• 11 июля 2019
Ответ дляЗабагаловка
Для мене теж гроші, те що ми перевели, але нічого не вдієш... Ми звонили на гарячу лінію
Алхасов И.А, ОLX МОШЕННИК !!! Вчера перевела оплату на 4731 2191 1705 1510 Алхасов Илья Александрович. тел. 066-228-79-19 , 099-426-07-98. После оплаты ни товара ни связи ни объявлений . Нашла его по другому номеру , позвонив ему , он конечно офигел и с перепугу начал грубить.
Забагаловка
• 12 июля 2019
Ответ дляNhhhhhh
І ви також попали (((
Як я вас розумію
От щоб його заблокували на олх акуант і в приват баку щоб закрили карту
Як я вас розумію