natalya-la• 24 июля 2019

Як повернути гроші від магазина ZARA за відмінений товар?

Доброго дня!Допоможіть, будь ласка , вирішити питаня з магазином ZARA.
Вони відмінили одну позицію.Як гроші вони мають повертати?Оплачувала через PAYPAL.
І чи можна якось їм пояснити щоб відправили з іншим замовленням, бо за відміни не вистачило для безкоштовної доставки, ще потрібно сплатити 3,95євро......
наперед дякую!!!
катерина12009• 24 июля 2019
Деньги вернут от 3 до 14 дней. Они не в блоке?, проверьте. Обычно присылают бесплатно, ну у меня так 3,95 не просили если отменяли. Объяснить только если есть чат, письма то такое.

автор natalya-la • 24 июля 2019
Ответ длякатерина12009
Написала в чат, дали відповідь що так як це з їхньої винни не надали позицію для безкоштовної доставки, вони витрати візьмуть на себе.
За річ яку не вишлють гроші я отримаю, коли посилку доставлять на склад, лише тоді вони отримують за замовлення. Хоча списав банк з мене всю суму, чекаю ...

Дякую за відповідь!!!!!!!!