Баба-царьлебедь• 26 июля 2019
Рейди СБУ вже шкодять інвестиційній привабливості України-обшуки на АрселорМітта
Рейди СБУ вже шкодять інвестиційній привабливості України — посол ЄС про обшуки на «АрселорМіттал»
Посол Євросоюзу в Україні Хюг Мінгареллі назвав «рейдами» обшуки Служби безпеки України на промислових компаніях та заявив, що такі дії негативно впливають на інвестиційну привабливість України.
Про це Мінгареллі повідомив в інтерв’ю «Європейській правді».
«Те, що відбувається — рейди СБУ по комерційних компаніях — вже шкодить інвестиційній привабливості України», — повідомив Мінгареллі.
Він додав, що у ЄС підтримують боротьбу з корупцією у металургійній галузі України, а також налагодження ситуації з довкіллям, проте не вважають, що ситуація на «АрселорМіттал Кривий Ріг» є найгіршою в Україні.
«Взагалі дещо дивно бачити Службу безпеки України в таких справах, і ми всі були цим здивовані», — додав посол.
читайте також
СБУ проти іноземного інвестора: що відбувається на заводі «АрселорМіттал»
Напередодні у «АрселорМіттал» повідомили, що СБУ арештувала їхнє обладнання вартістю 150 мільйонів доларів, через що завод до кінця місяця може зазнати збитків на суму 1,3 мільйона доларів.
Юристи «АрселорМіттал Кривий Ріг» та керівництво заводу відкидають будь-які звинувачення СБУ та зазначають, що, на їхню думку, єдиною причиною, чому СБУ відкрила проти заводу справу за статтею «екоцид» є те, що це єдиний злочин у сфері екології, який підслідний СБУ.
Нагадаємо, що під час брифінгу СБУ пояснили, що підозрюють керівництво «АрселормМіттал» у «недбалому ставленні до інвестицій».
17 липня СБУ відкрила справу проти керівників «АрселорМіттал Кривий Ріг» через порушення норм екологічної безпеки.
У повідомленні відомства вказується, що представники підприємства порушували норми екологічної безпеки на виробництві.
«Також вони систематично не допускали на територію об´єкта працівників Державної екологічної інспекції, які мали здійснювати вимірювання токсичних викидів у повітря», — наголошується у повідомленні.
У свою чергу, «АрселорМіттал Кривий Ріг» звинувачення відкидає і натякнув на тиск напередодні виборів.
20 липня співробітники СБУ прийшли до комбінату із обшуками.
читайте також
Баба-царьлебедь
• 26 июля 2019
Ответ дляПешитеБесАшипок
Если у них все законно, чего они истерят?
Челюскина• 26 июля 2019
Автор, а вы хотели, что бы в вашем городе от предприятия (неважно кто владелец) шарашила радиация выше норм?
Баба-царьлебедь
• 26 июля 2019
Ответ дляПугоовка
О почалось в колхозе утро. Вам что ли доплачивают за караулвсепропало, мывсеумрем?
нет надо голову в песок засунуть и новости не читать.
Баба-царьлебедь
• 26 июля 2019
Ответ дляПугоовка
да читайте на здоровье, на кой сюда это тянуть? все в курсе где находятся новостные сайты.
думаете, мне кажется не в курсе
Баба-царьлебедь
• 26 июля 2019
Ответ дляЧелюскина
я бы хотело что бы не было рейдерства.
Баба-царьлебедь
• 26 июля 2019
Ответ дляПугоовка
вы решили нести просвещение в массы?
Удалено администрацией...
Госпожа Белладонна• 26 июля 2019
Ответ дляПугоовка
Правильно написали
Челюскина• 26 июля 2019
Ответ дляТепличная
я бы хотело что бы не было рейдерства.
Это защита населения
Госпожа Белладонна• 26 июля 2019
Автор, вам делать нечего, кому нужны эти простыни текстов?
Сейчас все пользуются интернетом, и сами могут прочитать. Я смотрю новости каждый час и больше чем вы в курсе событий.
База_птеродактилей• 26 июля 2019
Ответ дляТепличная
А до цього обшуку ця привабливість взагалі була?
Баба-царьлебедь
• 26 июля 2019
Ответ дляПугоовка
жопы? у вас какие то крайности. Или новости и жопы это все что в этом мире вас интересует?
судя по форуму то вас больше жопы интересуют.
88_Наталья_88• 26 июля 2019
Ответ дляТепличная
Здесь один ответ:’Чует кошка, чье сало ела!’. А прикрываются инвестиционной привлекательностью. Как мило! Вот это забота!
База_птеродактилей• 26 июля 2019
Ответ для88_Наталья_88
Ага, тот Хюг Мингарелли спит и видит,чтоб в Украине инвестиционный климат с каждым днем ,,покращувавя,,)))
Почемучка• 26 июля 2019
Наводят порядок, а послам и прочим ослам лучше свой язык туда засунуть, где ему и место
88_Наталья_88• 26 июля 2019
Ответ дляПочемучка
Порядок никто не любит. В мутной водичке легче рыбку удить
. А порядка у нас очень давно уже нет. Особенный беспредел был последние 5 лет
Я натуралка• 26 июля 2019
И эти разрешения Богдан выбивает в течении недели после выборов. Красавцы. Кто там за новые лица,вы реально ждали изменений?
Я натуралка• 26 июля 2019
Ответ для88_Наталья_88
Все эти телодвижения не больше чем видимость, или Охота на ведьм, что ещё хуже.
Почемучка• 26 июля 2019
Ответ дляЯ натуралка
Украина знает что делает
Или Вы не согласны с тем, что все делается правильно и законно?
88_Наталья_88• 26 июля 2019
Ответ дляЯ натуралка
Все будет хорошо, но не у всех
. Время собирать камни
Муууумие• 26 июля 2019
Ответ дляТепличная
приезжайте, автор, в Кривой Рог и поживите здесь с этой экологией, утром красно-рыжее небо и вечером такое же, пыль на губах скрепит, воробьи красного цвета и лужи после дождя тоже.