07 августа 2019

Кругла сумочка. Зручна?

Дівчата, привіт. Хто має таку сумочку... вам зручно?
Файна цьоця 07 августа 2019
нет
автор Напланетянка 07 августа 2019
В неї, певно, і гаманець не поміститься.
euhunter 07 августа 2019
Как и любая маленькая сумка. Влазит телефон, небольшой кошелёк, ключи и помада.
Мамаша в бигудях 07 августа 2019
Ответ дляНапланетянка
В неї, певно, і гаманець не поміститься.
Мои Телефон и кошелек не влазит.
Так и валяется дома. Может у кого мини кошелек и мини телефон кнопочный влезть тогда
Мамаша в бигудях 07 августа 2019
Смогут. Но если очень мелкие
автор Напланетянка 07 августа 2019
Дивлюсь дівчата носять. Симпатично виглядає. Але мені ще авоську потрібно до такої.
НетЕщеНаверное 07 августа 2019
Барабан а не сумка
nikolayev 07 августа 2019
Нет. Ужасно не практично.
Be_me 07 августа 2019
у мене 2 штуки.1-солом´яна, друга-теж дэвід джонс,але там не повний круг, а тверде дно.
Обидві виключно для декору.Ні фіга в них не влазить, ні телефон, ні гаманець. Ще й в першій відділень нема, то взагалі жесть.
Брати лише для краси, функціоналу там нема