Блинчик Мой• 21 августа 2019

Ви робите прививки дітям

Тема не для спорів. Просто опитування.
Результат:
вже голосів: 220
106 (48.18%) Так всі
64 (29.09%) Ні
39 (17.73%) Вибірково
11 (5%) Хотіла, але боюся
Весотехник• 21 августа 2019
Якщо ви про щеплення, то так
Самохвалова• 21 августа 2019
Щеплення робимо.
Секретница• 21 августа 2019
А як відповісти, коли одній дитині робили, іншій - тільки одна БЦЖ, третя- взагалі ні одно не має?
Страхованная• 21 августа 2019
Ответ дляСекретница
А як у Вас так вийшло?
автор Блинчик Мой • 21 августа 2019
Ответ дляВесотехник
Якщо ви про щеплення, то так
ой, так сорі
автор Блинчик Мой • 21 августа 2019
Ответ дляСекретница
а не робите чому?
Бо я також старшому все робила, потім попала під вплив на нас наживаються і ставлять експерименти... молодший був взагалі не щепленний , зараз все доганяю.залишилась кпк одна.
Мой завтрак• 21 августа 2019
Делаю всем четверым детям все,кроме геп.В.
Розавенная• 21 августа 2019
Недавно делала маленькой Инфанрикс Гекса, а старшей Приорикс. Всё хорошо.
Секретница• 21 августа 2019
Ответ дляСтрахованная
А як у Вас так вийшло?
Звичайно
автор Блинчик Мой • 21 августа 2019
Ответ дляМой завтрак
а якраз думаю робити чи ні? саме гепатит
Секретница• 21 августа 2019
Ответ дляБлинчик Мой
а не робите чому?
Звичайно вийшло: старшим робили, бо в той час було так прийнято, ніхто особливо не задумувався, ’лікар сказав - то святе’. Сумніви з’явились, коли похресник заробив БЦЖ-остит. Меншому на 20-й день зробили БЦЖ - дитина покрилась спочатку висипом, а потім майже суцільною ’корою’, наслідки доганяють час від часу ще й тепер, через 11 років. Меншій - відмовилась вже обдумано. Так що ні під чий вплив я не попадала, свій вибір зробила обдумано.
Под пытками• 21 августа 2019
Ответ дляСекретница
Что такое остис? (слышала еще у одного ребенка в 10мес был туберкулез костей после БЦЖ в роддоме,долго не могли поставить диагноз)
Розавенная• 21 августа 2019
Ответ дляБлинчик Мой
Делайте Энжерикс
Петриківна• 21 августа 2019
интересная статистика.Сейчас еще окажется , что привитые в меньшинстве и их тогда придется отправлять в гетто , которое они мысленно соорудили не привитым. Но если честно, я уважаю любой выбор человека, и никогда никому не упрекала за чей то выбор.
графиняВишенка• 21 августа 2019
У дочки все прививкии, у сына частично. Сыну 10 лет, вот на днях сделала от кори первую.
Вообще не факт• 21 августа 2019
да, но начали делать после 5 лет. До этого было только бцж. Сейчас за 2 года догнали все прививки и нт никаких проблем. и так все трое детей
Брюнетка в Мармеладе• 21 августа 2019
всі щеплення по графіку, плюс додатково превенар 13. Але я всі вакцини купувала крім БЦЖ в пологовому і КПК Бельгія. Щеплення роблю якісними вакцинами
Опля Картопля• 21 августа 2019
Ответ дляБлинчик Мой
Гепатит не входит в обязательные прививки.
автор Блинчик Мой • 21 августа 2019
Ответ дляОпля Картопля
я знаю, по ідеї меншому 2008 р, мали ставити в пологовому, але немає запису.
КохайтесьЧорнобровi• 21 августа 2019
Не делаю после осложнения у старшего. Итого у старшего одна БЦЖ, у второго и третьего ничего.
Петриківна• 21 августа 2019
жалко , что тема не вышла в топ. Хотелось бы больше голосов увидеть , для более точных результатов.
Опля Картопля• 21 августа 2019
Ответ дляБлинчик Мой
Вы подписывали бумагу в роддоме на разрешение гепатита? И у вас должна быть запись при выписке дают документ, там есть запись о прививке. Если нет, то не сделали.
Самохвалова• 21 августа 2019
Ответ дляОпля Картопля
Посмотрите календарь прививок.
автор Блинчик Мой • 21 августа 2019
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
я робила індію, адп-м. То в молодшого рука боліла 3 дні. в старшого взагалі ніякої реакції, це була ревакцинація
Брюнетка в Мармеладе• 21 августа 2019
Ответ дляБлинчик Мой
у мого ніколи ніяких реакцій не було. тільки на останній бустрікс поліо. Боліла рука 20хв і було почервоніння. Потім пройшло але рука свербіла і він почухав і знову почервоніла рука, трималось 3 дні, потім все зійшло
автор Блинчик Мой • 21 августа 2019
Ответ дляОпля Картопля
я не пам’ятаю, але в виписці прививок немає
Чики-брык• 21 августа 2019
Ответ дляПетриківна
Чики-брык• 21 августа 2019
Старшей все делала, младшей только бцж, разница в здоровье колоссальная, зачем рисковать? Обе родились Апгар 8-9 баллов.
автор Блинчик Мой • 21 августа 2019
Ответ дляЧики-брык
ну просто так співпало. в мене такий самий приклад, старшому робила всі молодшому спочатку нічого. і діти по здоров’ю однакові
masseraty• 21 августа 2019
Все обязательные, плюс рекомендованные, плюс Бексеро (которой нет в Украине) от менингококковой инфекции. А также себе, мужу и родителям