Blekvud• 22 августа 2019

Ecco biom - на вузьку, чи широку ногу?

Добрий вечір! Підкажіть будь ласка , сандалі ессо біом на вузьку ногу підійдуть? Хочу замовити синові на наступне літо.
Бо завжди купувала звичайні ( не біом), то на вузьку підходили, а біом незнаю.
sunmarine• 22 августа 2019
За эти сандалии не скажу точно, но ботинки биом уже брала несколько раз. Они классные и не широкие, у сына узкая нога с невысоким подъемом, очень хорошо сидят.

автор Blekvud • 22 августа 2019
Ессо light зараз носить , а от з біомами не знаю
Sk-kik-mango-tesco• 22 августа 2019
У меня кроссы биом. Плоскостопие у меня. Натирают и не очень удобно. Скорее узкие
lena-anim• 22 августа 2019
На среднюю и узкую ногу
автор Blekvud • 22 августа 2019
Ответ дляsunmarine
Дякую!
автор Blekvud • 22 августа 2019
Ответ дляlena-anim
На среднюю и узкую ногу
Дякую!
orachka• 23 августа 2019
Ботинки точно на не широкую
Kyiv_ECCO• 28 августа 2019
Там ведь липучки, вы можете регулировать полноту под себя