Ситечко для мыслей• 24 августа 2019
Черновцы газ
Кто знает, девочки, когда включат? Нигде почти никакой информации не пишут. Ни еды приготовить, ни газовую колонку не включить. Кто что слышал?
САМ_ТАКОЙ• 24 августа 2019
Вчера тема была-запах газа в квартире в Черновцах.
А что всему городу отключили?
Ситечко для мыслей
• 24 августа 2019
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А что всему городу отключили?
Да, у меня тоже в квартире был запах и на улице возле дома. У подруги в другой части города тоже нет газа сегодня. Может кто то слышал, когда включат? Мониторю все публики города- 0 информации
АдеКВАтная• 24 августа 2019
Уууу, вам не пощастило. Ви , позоду, попали під ’ акцію’ . В них нова фішка- вимикати газ і підключати після підписання договору на обслуговування мереж. 120 грн в міс. +- і проплата за рік.
Потрібно їхати на Винниченка, до них в офіс, на розбір польотів. Якщо ліпитимуть щось, 102 вам в поміч.
Ситечко для мыслей
• 24 августа 2019
Ответ дляАдеКВАтная
Вы серьезно??? Это ж слов цензурных на это не хватает!!!
АдеКВАтная• 24 августа 2019
Ответ дляСитечко для мыслей
Так, серйозно. П-К так стояла близько місяця , нещодавно Головна 280. Вирішують питання, або підписом договорів, або вам пощастить і ви доб´єте їх. Звертайтесь в Порядок в домі, ОСББ, чи що , саме у вас . Можливо, вам пощастило і включать. Якщо на 104 говорять, що то не вони, значить Винниченка.
Ситечко для мыслей
• 24 августа 2019
Ответ дляАдеКВАтная
Это беспредел
АдеКВАтная• 24 августа 2019
Ответ дляСитечко для мыслей
Это беспредел
Це Чернівці) Понти, корупція, хаос- їх основа.
Ситечко для мыслей
• 24 августа 2019
Ответ дляАдеКВАтная
В голове не укладывается! Мало того что весь вечер и целую ночь нас тратили газом, так еще и сколько денег решили содрать на ровном месте?! Интересно, что входит в обслуживание той газовой трубы, это же брееед!

АдеКВАтная• 24 августа 2019
Ответ дляСитечко для мыслей

Така сама маячня, як і платіжка, в якій 3 йолупа отримує дохід. 1- нафтогаз, 2- власник труби, 3- той, хто транспортує газ по трубі.
Тому нема чому дивуватись.
Ситечко для мыслей
• 24 августа 2019
Ответ дляАдеКВАтная
Тому нема чому дивуватись.
Та да, Вы правы.. Вы меня своим комментарием заставили улыбнуться ))
Беговая дорожка для носа• 24 августа 2019
В нас теж перекривали газ на три доби, вимагаючи підписати договір . Перекривали трасу, допомогло - газ увімкнули, ми нічого не платили і договір не підписували . Полтавська обл.
АдеКВАтная• 24 августа 2019
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Нічого собі! Думала, це лише в нас беззаконня.
В Чернівцях це все роблять розумно- по декілька будинків, в різних районах міста, в різний час. Певно
Ответ дляАдеКВАтная
Певно, щоб не так палитись і люди не об´єднувались
В нас і в прокуратуру дзвонили, і на гарячу лінію. Але реально люди були дуже розлючені.