Brusni4ka Nata• 29 августа 2019

хто вишиває бісером, потрібна порада.

Підкажіть будь ласка, можливо в когось є досвід вишивання бісером одним кольором.
Хочу вишити на темно зеленому габардині повністю білим кольором узор.(буду брати водорозчинний флізелін з орнаментом) На флізеліні узор виконаний в трьох кольорах. Але я хочу вишити все білим.
Але не знаю взяти тільки один білий чи взяти три різні види бісеру білого кольору, щоб видно було узор.
Зразок бажаного флізеліну додаю.
Olya.la• 29 августа 2019
Конечно брать разный белый, иначе сольется.

Но подумайте... Бисерные вышивпнки смотрятся дёшево и искусственно.
SBjordova• 29 августа 2019
Я б взяла один білий колір,головне не прозорий.Ідея у вас
Mari_ya1709• 29 августа 2019
Ответ дляOlya.la

Я с вами не соглашусь, у нас на работе у двоих сотрудников, мужчина и женщина, вышиванки бисером, очень красиво смотрится, все обращают внимание, ведь это ярче и красивее, тоже есть мечта вышить себе вышиванку
Mari_ya1709• 29 августа 2019
Я бы взяла разных оттенков, был бы чётче виден узор
автор Brusni4ka Nata • 29 августа 2019
Ответ дляOlya.la

Дякую за пораду.
автор Brusni4ka Nata • 29 августа 2019
Ответ дляMari_ya1709
Я теж люблю вишивку бісером. Вишиваю і собі, і рідним.
автор Brusni4ka Nata • 29 августа 2019
Ответ дляMari_ya1709
Дякую, теж думаю, що треба різні відтінки взяти.
автор Brusni4ka Nata • 29 августа 2019
Ответ дляSBjordova
Ні, прозорого точно не буде. Вінніби провалюється у вишивці